Manisa Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Ve Randevu Alma

Manisa şehir hastanesi, Manisa şehir hastanesi nasıl randevu alınır? Manisa şehir hastanesi çocuk doktorları

11.03.2024
231
Manisa Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Ve Randevu Alma

Manisa şehir hastanesi, Manisa şehir hastanesi nasıl randevu alınır? Manisa şehir hastanesi çocuk doktorları

Manisa şehir hastanesi, hizmet vermeye 2020 yılında başlamıştır. 558 yataklı bir hastane olarak son teknolojik tıbbi cihazlar kullanılmaktadır. Şehrin en büyük ve en geniş kapsamlı hastanedir. 2020 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılmıştır. Konforu ve güler yüzlü çalışanları sayesinde ilk günden bu yana kesintisiz hizmet vermektedir. Hastane’nin yapımı için 235 bin Avro harcanmıştır. Bulunan uçak pisti sayesinde acil olan hastalara kolaylık sağlanmıştır. Hastane içerisinde 145 polikinlik, 122 yoğun bakım yatağı ve 19 ameliyathane bulunmaktadır.

Deneyimli teknisyenler, doktor yardımcıları ve uzman doktorlar hastanede hizmet vermektedir. Manisa şehir hastanesi çocuk doktorları, başta olmak üzere pek çok bölümde hizmet sunmaktadır. 7/24 acil servis vatandaşlar için kesintisiz hizmet sunmaktadır. Son teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar sayesinde hasta sonuçları hızlı bir şekilde çıkmaktadır. Tüm işlemler hastane içerinde hızlı ve sorunsuz şekilde ilerlemektedir.

Nasıl Randevu Alınır?

Manisa şehir hastanesinde muayene olabilmek için internet MHRS sitesinden online randevu alabilirsiniz. Kısa sürede tamamlanan randevu işlemlerinin ardından hastalar almış oldukları randevu ile istedikleri bölüm ve doktor ile tedavi olabilir. İnternet üzerinden yapılan işlemlerde hastaların gerekli bilgileri girildikten sonra randevu sorunsuz şekilde alınır. Telefon ile randevu alma, Alo 182 nolu hattı arayarak çağrı merkezinden de kolayca randevu alabilirsiniz.

MHRS Ve Alo 182 Hattı Üzerinden Randevu

Hızlı ve beklemeden bir sağlık hizmeti alabilmek için günümüzde en etkili yöntem tandevu almaktır. Randevu için yasal ve geçerli iki yöntemden birinin tercih edilmesi gereklidir. Her iki sistem de yasal sistemlerdir. Son derece hızlı sistemler olarak daha kolay ve basit randevu almanız sağlanır. Her iki sistemde de T.C kimlik en önemli husustur. İki sistem üzerinden de alınan Manisa şehir hastanesi randevu tercihleri talep edilmesi halinde aynı şekilde bu iki sistem üzerinden de iptal edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.