İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Ve Randevu Alma

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Çocuk doktorları,  Randevu alma işlemi ve iptali nasıl yapılır?

11.03.2024
239
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Ve Randevu Alma

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Çocuk doktorları,  Randevu alma işlemi ve iptali nasıl yapılır?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi‘nde tedavi olmak isteyenler için bölümlere göre tercih edilebilecek birbirinden farklı doktorların seçim yapılmasını sağlar. Son sistem teknoloji ile hazırlanmakta olan hastane özellikle hastalar için en iyi şekilde hizmet verilmesini sağlar.

Çocuk doktorları ve randevu alma hizmetinden yararlanmak için MHRS ya da ALO 182 hattı arayarak randevu alma işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Hastanede görev yapan doktorların uzmanlık alanlarını hangi randevu saatlerinde uygun olup olmadığına ve en güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Seçimlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Talep ettiğiniz gün ve saatte doktorda boşluk olması ile birlikte istediğiniz doğrultuda seçme özgürlüğünüz bulunmaktadır.

Randevu Nasıl Alınır?

Özellikle İzmir’de en iyi koşullarda tedavi olmak isteyen hastalar için randevu alma işlemleri internet üzerinden online olarak yapılmaktadır. Kısa sürede tamamlanan randevu işlemlerinin ardından hastalar almış oldukları randevu ile istedikleri bölüm ve doktor ile tedavi olabilir. İnternet üzerinden yapılan işlemlerde hastaların gerekli bilgileri girildikten sonra randevu sorunsuz şekilde alınır.

Özellikle hastaların hastaneye ulaşım konusunda daha rahat edebilmeleri için belirlenen hastanenin adresi ile otobüs ve minibüs ulaşım olanağı da sağlayacak şekilde konumlandırılmıştır. Hastanenin tamamlanması durumunda iletişim bilgileri hastaların hastaneye kolayca ulaşmalarını ve bilgi almasını sağlamaktadır.

MHRS Ve Alo 182 Üzerinden Alınan Randevu İptali

Her iki yol ile de istenilen saat ve tarihte doktor için randevu alma işlemi yapılabilirken randevu tarihi ile ilgili bir sorunla karşılaşılması durumunda randevu iptali de yapılabiliyor. İki sistem ile de aldığınız randevuları randevu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz. İzmir bayraklı şehir hastanesi randevu iptali için alınan tarihler MHRS ve Alo 182 hattı üzerinden de sorunsuz ve hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.