Elazığ Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Ve Randevu Alma

Elazığ şehir hastanesi, Elazığ şehir hastanesi çocuk doktorları, Çağrı merkezinden randevu alma ve iptal etme

Elazığ Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Ve Randevu Alma

Elazığ şehir hastanesi, Elazığ şehir hastanesi çocuk doktorları, Çağrı merkezinden randevu alma ve iptal etme

Elaziğ şehir hastanesi, bütün birimlerinde alanında uzman hekimler ve yüksek kaliteli profesyonellikte sağlık hizmeti sunulmaktadır. Elazığ şehir hastanesi randevu alma hizmetinin resmi MHRS internet sitesi ve ALO 182 hattı üzerinden 7 gün 24 saat yapılmaktadır. MHRS internet sitesi üzerinden randevu almak için yeni üye kayıt sekmesinden gerekli kimlik, iletişim ve güvenlik bilgileri girilerek üye olabilirsiniz.

Üye olduktan sonra ise şifre ve TC kimlik numaranız ile kendi randevu sayfanıza giriş yapabilirsiniz. Bu bölümden il olarak Elazığ seçildikten sonra Elazığ şehir hastanesi seçiliyor. Daha sonra istediğiniz doktoru seçerek randevu alabilirsiniz. Randevu işlemlerinizden sonra randevu saatinizden 15 dakika önce hastanede bulunarak zamanında ve sorunsuz şekilde muayene olabilirsiniz.

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıklara Nelere Bakar?

Elazığ şehir hastanesi çocuk doktorları, yaralanmalar, enfeksiyonlar, genetik ve doğuştan rahatsızlıklar, organ rahatsızlıkları gibi çeşitli durumları tedavi eder. Pediatri sadece hasta çocuğun tedavisi ile değil yaşam kalitesi, ergenlik ve hayatta kalma gibi etkiler ile de ilgilenir. Pediatri uzmanlarının, sorunların önlenmesi, erken tespiti yönetimi ile ilgilendiği alanlar arasında gelişimsel bozukluklar ve gecikmeler, davranış sorunları, depresyon ve zihinsel bozukluklar bulunmaktadır.

Pediatri uzmanları, çocuğun sağlık durumunu doğru şekilde tanımlayabilir. Bir danışman olarak hizmet verebilir ve gerektiğinde ise diğer uzmanlardan tıbbi destek alabilir.

Çağrı Merkezinden Randevu Alma

Elazığ şehir hastanesi için Alo 182 hattı üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezinden randevu alma aradığınızda görevli çağrı merkezi çalışanları sizden randevusu yapılacak olan hastanın TC numarasını talep edecektir. Randevu istediğiniz hastane olarak Elazığ şehir hastanesini belirttiğinizde sizleri yönlendirecek ve istediğiniz bölüm ve doktor sorularak istenilen tarihte randevunuzu almanız sağlanacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.