İbrahim Saraçoğlu’nun Maydanoz Limon Kürü

Maydanoz İbrahim Saraçoğlu’nun sıklıkla kullandığı bir yiyecek… Bu yiyeceğin genellikle zayıflatıcı yönünden bahseden Saraçoğlu, bu yiyecekle oluşturulmuş bir kür tarifi vermeyi de ihmal etmiyor.

İbrahim Saraçoğlu’nun Maydanoz Limon Kürü

Maydanoz İbrahim Saraçoğlu’nun sıklıkla kullandığı bir yiyecek… Bu yiyeceğin genellikle zayıflatıcı yönünden bahseden Saraçoğlu, bu yiyecekle oluşturulmuş bir kür tarifi vermeyi de ihmal etmiyor. İbrahim Saraçoğlu’nun maydanoz limon kürü, özellikle zayıflamak isteyenler için verilmiş bir kür tarifi… Kürün zayıflatıcı etkisinin yanı sıra, karaciğer yağlanmasına karşı tedavi edici rolünü de mutlaka paylaşmamız gerekir. Ayrıca bu kür, cildinizin tedavi edilmesi noktasında da büyük vazife sahibi olacak. Işıl ışıl bir cilde kavuşmak istiyorsanız, maydanoz kürünü mutlaka uygulamalısınız. Bu kürü, amacına uygun bir süreçle uygulayacaksınız. Eğer cilt için bu kürü tercih edeceksiniz 15 gün kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak karaciğer ve zayıflama gibi amaçlar, bu kürün daha uzun kullanılmasını gerektirebilir.

Maydanoz Limon Kürü Nasıl Yapılır?

Soru gayet açık: Maydanoz limon kürü nasıl yapılır? Aslında cevap da en az soru kadar açık ve basit olacak. 15-16 ufak maydanozu blender yardımıyla ufaltacak, bu malzemenin üzerine bir adet limon suyu sıkacaksınız. Bir bardak da su ilave ettikten sonra, yine blender yardımıyla yemyeşil bir su elde edeceksiniz.

Saraçoğlu Maydanoz Limon Kürü

Kürün uygulanışı noktasında ise aç olduğunuz zaman dilimlerini tercih edeceksiniz. Saraçoğlu maydanoz limon kürü aç karna içilir. Bu kür içildikten on beş dakika kadar sonra, normal kahvaltıya geçilebilir. Kür mutlaka aç karna tüketilmelidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.