İbrahim Saraçoğlu’nun Soğan Kürü

Birçok hastalığa şifa olduğu bilinen İbrahim Saraçoğlu kürleri her yerde, herkes tarafından paylaşılıyor. İbrahim Saraçoğlu’nun soğan kürü nedir

İbrahim Saraçoğlu’nun Soğan Kürü

Birçok hastalığa şifa olduğu bilinen İbrahim Saraçoğlu kürleri her yerde, herkes tarafından paylaşılıyor. İbrahim Saraçoğlu’nun soğan kürü nedir, ne işe yarar, bu yazımızda işte tam da bu konulara değineceğiz. Soğan kürü hakkında merak ettikleriniz varsa, yazımızı dikkatlice okumanızı öneririz. Öncelikle bu kürün nelere iyi geldiğinden bahsedelim. İbrahim Saraçoğlu’nun soğan kürü, özellikle kilo vermek isteyenler için bulunmaz bir nimet olarak karşımıza çıkıyor.

Soğan Kürü Nasıl Yapılır?

Bir adet soğan ve klorsuz iki bardak suyu hazır ettiyseniz, soğan kürü nasıl yapılır sorusunun cevabını verelim. Soğanı olduğu gibi yıkayıp sirkeli suyun içerisinde bir müddet bekleteceksiniz. Bu yöntem, bir çeşit dezenfekte yöntemidir. Sonrasında suyu tencerede kaynamaya bırakacağız ve temizlenmiş soğanımızı dört parçaya bölerek, kaynayan suya atacağız. Beş dakika kaynayan soğanımız ile birlikte kürümüz hazırlanmış olacak. Fakat kürü kullanmak için, ılımasını beklemek durumundayız.

İbrahim Saraçoğlu’nun Soğan Kürü

Faydaları saymakla bitmeyen İbrahim Saraçoğlu’nun soğan kürü, yüzlerce derde şifa oluyor. Özellikle adet düzensizliği, menopoz şikayetleri gibi kadınlara özel bazı problemlerin giderilmesinde ve sivilce, kıl dönmesi gibi sıkıntıların çözüme kavuşmasında etkili bir ilaç olan soğan kürü, zayıflamak isteyenler için de bulunmaz bir nimet… Bu kürün uygulanma süresi 15 gündür. Hazırlanan kürü, ılık tüketirsiniz ve öğle ve akşam yemeklerinden on dakika önce bir bardak içersiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.