İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Ve Randevu Alma

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Ve Randevu Alma

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Ve Randevu Alma

Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümü, Çocuk doktorları ve Randevu nasıl alınır?

Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümü, doğumdan 18 yaşına kadar olan bebek, ergen ve çocukların sağlık ve tıbbi bakımı ile ilgilenen tıp dalıdır. Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, sadece kronik veya kut hastalığı çocuklara tıbbi bakımı sağlamak ile kalmayıp sağlıklı çocuklar için de koruyucu sağlık hizmetleri sunar. Hastalıkta ve sağlıkta gelişimin her aşamasında, bakımı altındaki tüm çocukların zihinsel, fiziksel ve duygusal refahını yönetir.

Çocuk Sağlığı Hastalıkları Bölümü

Pediatri olarak da bilinir. Çocuk üzerindeki gelişmekte olan biyolojik ve hastalık ve işlev bozukluklarının gelişim üzerindeki etkisi ile ilgilenen bilim dalına pediatri denir. Pediatri çalışmasının amacı, bebek ve çocuk ölümlerini azaltmak, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önlemek, yaşam için sağlıklı yaşam prensiplerine teşvik etmek kronik rahatsızlıkları olan ergen ve çocukların sorunlarının hafiflemesine yardımcı olmaktır. Çocuk doktorları, yaralanmalar, enfeksiyonlar, doğuştan ve genetik hastalıklar ve işlevsel bozukluklar gibi durumların teşhis ve tedavisini eder.

Randevu Nasıl Alınır?

İnternet üzerinden ya da telefondan İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nden randevu talep edebilirsiniz. Telefon ile randevu talep ettiğiniz zaman T.C. kimlik numarası ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. Size yetkililer tarafından uygun tarih ve saat dilimleri bildirilir. Laboratuvar tahlil sonuçlarınızı online olarak öğrenebilirsiniz.  Başakşehir Çam Şakura Şehir Hastanesi Avrupa’nın en büyük yoğun bakım kapasitesini içerisinde bulundurur. Tam 8 branş hastane içerisinde hastanesi bulunuyor. Tek blokta hizmet veriyor.

İnternet üzerinden randevu almak için randevu al butonuna basmanız yeterli olacaktır. Merkezi hekim randevu sisteminde her vatandaşa ayrı bir hesap yer alır. Randevu al butonundan T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.