İbrahim Saracoğlu’ndan Anne Sütünde Artış İçin Bitkisel Kürler

Hepimizin başına gelmiştir mutlaka doğum sonrası onu ye süt yapar bunu ye süt yapar. S

İbrahim Saracoğlu’ndan Anne Sütünde Artış İçin Bitkisel Kürler

Hepimizin başına gelmiştir mutlaka doğum sonrası onu ye süt yapar bunu ye süt yapar. Sütten fazla kilo olarak dönmüştür bize. Hep inanmışımdır gücüne bitkisel ilaçların, doğanın bize verdiği her şeyin bir faydası vardır mutlaka, sanırım bunu en güzel çözümleyen dile getiren Saraçoğlu olmuş. İbrahim Saraçoğlu’nun da dediği gibi anneler genellikle biyolojik ihtiyaçlarından dolayı sütleri azaldığında bilinçsiz şekilde yanlış beslenirler. Bu bilinçsiz beslenmeden kaynaklı belki sütleri artar fakat besleyiciliği azalabilir. Annelerin sütlerini artırmak için dut, tahin helvası, beyaz üzüm ve incir tüketip bol su içmeleri gerekmektedir.

İbrahim Saraçoğlu Anne Sütü İçin Ne Öneriyor

Saraçoğlu özellikle, incir-havuç kürünü ve taze beyaz dutu anne sütünü arttırmada oldukça güçlü buluyor. Bebeklerini emziren anneler öncelikle incir-havuç kürünü uygulamalarını tavsiye ediyor.

Anne Sütü İçin İbrahim Saraçoğlu’nun Önerdiği İlk Kür:

Anne sütünü artırmak için haşlanmış olan kuru incirin suyu içilebilir. Sekiz ya da  dokuz tane kuru inciri yarım litrelik suda haşlayınız. İkiye böldüğünüz suyu sabah ve akşam olmak kaydı ile günde iki kez tüketiniz.

Anne Sütü İçin İbrahim Saraçoğlu’nun Önerdiği İkinci Kür

Sabah ve akşam yemeklerden dereotu önce tükettiğinizde buda sütünüzün artmasını sağlayacaktır.

Bu kürleri kesinlikle aynı anda uygulamayınız. Uygulama süresi 1 haftadır 1 haftadan sonra bu kürlerin uygulanması biter.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.