İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakan Tilya Kürü

Vücudundaki fazla yağlardan kurtulmak isteyen pek çok kişi, yağ yakıcı kürleri ve ürünleri denemektedir.

19.04.2024
170
İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakan Tilya Kürü

Vücudundaki fazla yağlardan kurtulmak isteyen pek çok kişi, yağ yakıcı kürleri ve ürünleri denemektedir. İnternet üzerinden de birçok yağ yaktığı iddia edilen ürün satılmaktadır. Fakat her ürüne güvenilmemektedir. Bu nedenle yağ yakma amacı ile kullanılacak olan ürünün kaynağı iyi bilinmelidir. İçeriği bilinmeyen ürünler ciddi ve ölümcül sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu, doğal bitkisel kürler konusunda uzman isimlerin ilk sırasında gelmektedir. Saraçoğlu tarafından önerilen Tilya kürü güvenli ve yağ yakmada iyi sonuçlar veren bir kürdür.

Tilya Kürü Hazırlanışı

Yağ yakma amacı ile kullanılan tilya kürünün hazırlanması için 5 gram altın otu, 10 gram kuşburnu, 10 gram da ıhlamur kullanılmaktadır. Bu kür hazırlanırken dikkat edilmesi gereken kuş burnunun dövülmüş olarak kullanılmamasıdır.

Tilya kürü uygulaması hazırlanması için, 750 gram kaynamakta olan suyun içerisine 10 – 12 adet kuşburnu, 2 tutam ıhlamur, 1 tutam da altın otunu ilave edin. Yaklaşık 8 – 9 dakika daha kaynatın. Kürü ılıyınca süzün. Hazırlamış olduğunuz bu kürü, günde iki defa en az aralarında 6 saat olacak şekilde tüketin. İki eşit parçaya bölerek kürün ilk yarısını sabah diğer yarısını akşam içebilirsiniz.

Tilya Kürü Faydaları

Hazırlamış olduğunuz bu tilya kürü ayda yaklaşık 6 – 9 kilo vermenize yardımcı olacak, özel bitkisel bir kürdür. Bazı kişilerin bünyesine göre bu rakam aralığı 4 – 5 kilo olarak da değişmektedir. Bu kürün etkin olarak etkisini göstermesi için en az 1 ay boyunca bu kere devam edilmesi gerekmektedir.

Bu küre devam ederken beslenme düzeninde bir değişiklik yapmaya gerek yoktur. Tilya kürü yağ metabolizmalarını düzenleyerek yağ yakımında etkili rol oynayan bir kürdür.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.