İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakıcı Zayıflama Çayı

Yağ yakıcı zayıflama çayı ünlü bitkisel tıp uzmanı olan İbrahim Saraçoğlu’nun hazırlamış olduğu zayıflama çayı, yağlarınızı yakıp bölgesel zayıflamanıza yardımcı oluyor.

22.03.2024
402
İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakıcı Zayıflama Çayı

Ah şu kilolar her bayanın derdidir, hele de yaz gelmiş kıştan çıkmışsak nasılda panikleriz. Tatile gidilecek incecik kıyafetler içinde kışın sakladığımız o kilolar çıkacak. En kısa sürede kilo nasıl verilir aramalarıyla donatırız arama motorlarını. İşte size Yağ yakıcı zayıflama çayı ünlü bitkisel tıp uzmanı olan İbrahim Saraçoğlu’nun hazırlamış olduğu zayıflama çayı, yağlarınızı yakıp bölgesel zayıflamanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra kitlesel zayıflama çözümü arayanlarında kullanımı için birebirdir. Vücudumuza hiçbir zararı olmayan İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiye ettiği bu çayın tarifini gözümüzün önünden ayırmamak gerekir.

Yağ Yakıcı Çay İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir

4 çay kaşığı kadar Yeşil çay, 4 çay kaşığı kadar Mate yaprağı, 2 çay kaşığı kadar Isırgan yaprağı, 2 çay kaşığı kadar Kekik bulunur.

Yağ Yakıcı Çayın Hazırlanma Aşaması

Bütün malzemeleri 1 litre kaynar suyun içerisine koyun. Ocaktan alınan kaynaması bitmiş suyun içerisindeki malzemelerin 10 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Sonrasında içebilirsiniz.

Yağ Yakıcı Çay Günde Kaç Bardağa Kadar İçilir?

İbrahim Saraçoğlu zayıflama çayı bitkisel bir çay olduğundan dolayı gün içerisinde 3 ya da 4 bardağa kadar içilmesinde hiç bir sakınca yoktur.

Ödem Söktürücü Çay

Yağ yakıcı çayın hazırlama aşamasında içine biraz mısır püskülü, biraz kiraz sapı ve biraz rezene ilave ederseniz çaya ödem sökücü özellikte katılmış olursunuz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.