Bebeğin Gelişmesi İçin Gerekli Olan Anne Sütü

Anne sütü özelikle çocuğun daha sağlıklı bir şekilde büyümesi gerekli olan besinlerden biridir.

Bebeğin Gelişmesi İçin Gerekli Olan Anne Sütü

Anne sütü özelikle çocuğun daha sağlıklı bir şekilde büyümesi gerekli olan besinlerden biridir. Günümüzde bakıldığı zaman annenin sağlıklı beslenmesi veya diğer nedenlerden dolayı anne sütü az gelmekte veya zaman içinde azalmaktadır. Bu durumda bebek sürekli olarak aç kalmakta ve sağlıksız bir duruma gelmektedir.

Anne Sütü Arttırıcı Kür

Anne sütünün artmasını sağlayan pek çok kür çeşidi bulunmaktadır. Bu kürlere bakıldığı zaman bu kürler İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan kürler olup kısa zaman içinde etkili sonuç vermektedir. Bu kürerle bakıldığı zaman taze beyaz üzüm, dereotu, incir, havuç gibi ürünler bulunmaktadır.

Kürlerin Kullanımı

Anne sütünü arttıran kürlere bakıldığı zaman bu kürler günümüzde tek tek tüketilmektedir. Bu kürlere bakıldığı zaman günde iki porsiyon taze beyaz üzüm tüketmek anne sütünü artırmaktadır. Anne sütünü artıran bir diğer besin ise havuç ve incirin aynı anda tüketilmesidir. Bu iki besin aynı anda tüketilmesi de anne sütünü oldukça artırmaktadır. Anne sütünü artırmak için kullanılan bir diğer kur ise haşlanmış kuru incir suyudur. Kuru inciri 3 bardak su içinde haşladıktan sonra bu suyun süzülerek içilmesi anne sütünü oldukça artırmaktadır.   Tüm bu kür çeşitlerinin uygulanması sonucunda anne sütü artmakta ve anne bebeğinin karnını istediği gibi doyurmuş olmaktadır. Sizde pek çok konu hakkında ve sorunlar hakkında kür öğrenmek için İbrahim Saraçoğlu’nu ziyaret edebilirisiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.