İş Dünyasının Kalbinde Değerli Lokasyonlarıyla Ticarethane Projeleri

Akyapı’ya duyulan güveni arttırırken, ön satışta olan projelere duyulan ilginin de çoğalmasını sağlıyor.

30.04.2024
89
İş Dünyasının Kalbinde Değerli Lokasyonlarıyla Ticarethane Projeleri

Akyapı tarafından hayata geçirilen Ticarethane farklı lokasyonlarda yükseliyor. %50 veya %30 peşinat fırsatıyla, 20 ya da 16 ay vade ile ödeme imkanı sunan Ticarethane projeleri, hayal ettiğiniz iş yerine sahip olabilmeniz konusunda sizler için en önemli rollerden birini oynuyor. Bugüne dek tamamlanmış olan projeler Akyapı’ya duyulan güveni arttırırken, ön satışta olan projelere duyulan ilginin de çoğalmasını sağlıyor. Sizlerde hayal ettiğiniz iş yerine bağlı olarak ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi tam anlamıyla karşılayan bir seçim yapabilir, yaptığınız bu seçim sayesinde hızlı büyüyen iş dünyasının öne çıkan isimlerinden biri haline gelebilirsiniz.

Ticarethane Metkap ile Hadımköy Sanayi Bölgesinin Parlayan İş Yerlerinden Biri Olun

Akyapı Ticarethane projeleri arasında birbirinden farklı seçenekler bulunuyor. Bu durum isteklerinizi tam anlamıyla karşılayan bir tercih yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Projelerden biri olan Ticarethane Metkap kendine ait sayısız özelliği ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Hadımköy Sanayi Bölgesi’nde buradan Ticarethane Metkap 67 metrekareden başlayarak 14.000 metrekareye kadar birleştirilebilme özelliğine sahip, toplamda 137 adet iş yeri ile dikkat çekiyor. İşyerlerinin içerisinde mağazalar, dükkanlar ve imalathaneler bulunuyor. Bu sayede hizmet vermeyi düşündüğünüz sektör fark etmeksizin ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayan bir seçim yapmanın ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.

Ticarethane Metkap toplamda iki bloktan oluşuyor. İki bloğun da birbiriyle sirkülasyon sistemi ile bağlı olması değişen sektörlerin ihtiyaçlarını başarı ile karşıladığını gösteriyor. Metal ve plastik sektörüne özel teknoloji ve mimari ile dizayn edilmiş olması ise Ticarethane Metkap’ın en dikkat çekici özelliklerinden biridir.

Türkiye’nin En Önemli Üretim Üslerinde İş Yeri Sahibi Olmak Ticarethane ile Mümkün!

Ticarethane projelerinin her geçen gün daha yoğun bir ilgi ile karşılaşmalarına yol açan birden fazla özellikleri olduğunu söylemek mümkündür. Akyapı tarafından geliştirilen bir konsept olan Ticarethane kısa süre içerisinde hayal ettiğiniz iş yerine sahip olabilmenizi sağlar. İstanbul’un farklı lokasyonlarında hızla yükselen, ön satışta olan projelerin kısa süre içerisinde teslim edilmesi beklenen bu konsept, dünyanın en metropol şehirlerinden biri olan İstanbul’da, hayal ettiğiniz ve işinizi destekleyecek lokasyonda iş yerine sahip olmanızı destekler. Bu açıdan değerlendirildiğinde Ticarethane projelerinin neden bu denli yoğun ilgi ile karşılaştığını anlamak mümkündür.

Türkiye’nin en önemli üretim üslerinden biri olan, birbirinden bağımsız firmalar ve fabrika alanlarına ev sahipliği yapan Dudullu Organize Sanayi bölgesi yıllık 50 milyar TL’yi aşan ihracata sahiptir. Bu durum Akyapı Ticarethane Ticarethane Dudullu projesine gösterilen yoğun ilginin en önemli sebeplerinden biridir. Ticarethane Dudullu Dudullu Organize Sanayi bölgesi içerisinde yer alan tek parsel olması sebebiyle de yoğun bir ilgi ile karşılaşır. Proje arazisi içerisinde bulunan metro istasyonu ise verebileceğiniz en doğru kararlardan biri olduğunu gösterir. 80 metrekareden başlayan büyüklüklerin 47.985 metrekareye kadar arttığı proje, değişen sektörlerin ihtiyaçlarını başarı ile karşılar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.