Isparta Şehir Hastanesi Doktorları Ve Randevu Alma

Isparta Şehir Hastanesi Randevu MHRS üzerinden yada ALO 182 telefon numarasından şehir hastanesini tercih edip alabilirsiniz

19.02.2023
1.026
Isparta Şehir Hastanesi Doktorları Ve Randevu Alma
Hastane: Isparta Şehir Hastanesi
Telefon: 0246 213 44 00
Fax: 0246 213 44 00
Randevu Telefon: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
İl: Isparta
İlçe: Merkez
Adres: Sanayi, Atatürk Blv. No:51, 32200 Merkez/Isparta
Web Sitesi: https://ispartasehir.saglik.gov.tr/
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Isparta şehir hastanesi bu bölgede ikamet eden hastalarına hizmet vermeye başladı. Peki, Isparta şehir hastanesi doktorları ve randevu alma işlemleri nasıl yapılır? Bu konuda detayları sizlerle bir araya getiriyoruz

Isparta Şehir hastanesi hijyenik ve profesyonel bir ortamda tedavi desteğine devam ediyor. Şimdi tek tıkla randevu alma sistemi üzerinden doktorunuz için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Isparta şehir hastaneleri için randevu almak istediğinizde ekrana uzman doktor listesi çıkacaktır. Bu bölüm üzerinden dilediğiniz doktoru seçme hakkına sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan randevu talepleri sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi doktorları alanında uzman hekimleri ile sizleri bekliyor. İnternet ya da MHRS telefon numaraları üzerinden randevu talepleri kolayca tamamlanıyor.

https://mhrs.gov.tr/vatandas/#/

Isparta Şehir Hastanesi Randevu

Randevu işlemleri Isparta şehir hastanesi randevu üzerinden yapılıyor. Hastaların randevu alabilmesi için Türkiye genelinde online bir sistem oluşturuldu. Bu sistem üzerinden randevu talep edebilirsiniz.

  • MHRS üzerinden kolayca randevu alabilirsiniz. İnternet üzerinden şehir hastanesini tercih ettikten sonra bölüm ve doktor seçimini yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz telefon numaralarından randevu alabilirsiniz. Gerekli sağlık desteğini almak için ALO 182 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Mobil telefonlara yükleyeceğiniz MHRS uygulaması da sizlere akıllı cihazlarınızdan randevu talep etmenizi sağlıyor. Böylece internetin bulunduğu her noktadan randevu talep etme şansına sahip oluyorsunuz. Isparta şehir hastaneleri doktorları arasından dilediğinizi seçme hakkını bulunuyor.

Gerçekleştirilen Randevuları İptal Etme Hakkı

İnternet üzerinden aldığınız randevuları 15 dakika öncesine kadar iptal etme hakkınız bulunuyor. Bu iptal dolayısı ile herhangi bir hak kaybına da uğramıyorsunuz. Balıkesir Atatürk şehir hastanesi randevu istekleri için gerekli aşamaları sorunsuz şekilde tamamlamanız durumunda istediğiniz doktora muayene olmak için randevunuzu alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR