Antalya Şehir Hastanesi Randevu Alma

Antalya Şehir Hastanesinden muayene randevusu 182 numaralı telefondan ya da MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) üzerinden alınmaktadır.

29.03.2024
127
Antalya Şehir Hastanesi Randevu Alma

Antalya Şehir Hastanesinden muayene randevusu 182 numaralı telefondan ya da MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) üzerinden alınmaktadır.

Sağlık sorunları ile ilgili şikayetleriniz olduğunda doktor muayenesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için doktor muayene randevusu almanız gerekmektedir. Doktordan randevu almak için birden fazla yol bulunmaktadır.

Hastaneden Nasıl Randevu Alınır?

Sağlık sorunlarıyla ilgili herhangi bir şikayet ya da devam eden tedavinin takibi olduğunda doktor muayenesi gerekmektedir. Ankara şehir hastanesinden randevu alabilmenin temel olarak 2 yolu vardır. Hastalar ister ALO182 arayarak isterse de internet üzerinden MHRS’den randevu alabilmektedir.

MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) ile Randevu Alma

Merkezi hekim randevu sistemi üzerinden randevu almanın da birden çok yolu bulunmaktadır. İnternet üzerinden siteden randevu alınabildiği gibi e-devletten ya da MHRS uygulamasından da randevu alınabilmektedir. Giriş için öncelikle TC kimlik numarası ve şifre gerekmektedir. Daha sonra şehir olarak Ankara seçilmeli ve randevu alınacak branş belirlenmelidir.

Hastane olarak Antalya şehir hastanesi seçilmelidir. Daha sonraki aşamada direkt olarak mevcut randevular aratılabilir ya da spesifik olarak doktor ve gün, saat belirlenerek de randevu aranabilir. Çıkan randevulardan hastaya uygun olan seçildikten sonra randevu al kısmına basılır. Böylece o tarihe hastane randevusu alınmış olur.

ALO182 Hattı ile Randevu Alma

İnternet üzerinden randevu alma imkanı yoksa ya da zor geliyorsa telefondan 182 numaraları hattı arayarak da randevu alınabilmektedir. Antalya şehir hastanesinden ihtiyaç duyulan branştan ve doktordan, gün ve saati seçerek randevu almak mümkündür.

Randevu Kolaylığı

Boş randevu bulunamaması durumunda haftaiçi sabah 10.00 da sisteme girilip randevu alınabilir. Bu saatte sistem randevuları yenilenmektedir. Randevu saati de hastaya SMS ve telefon yoluyla hatırlatılır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.