Saç Dökülmesi Ve Saç Uzatma Kürü ve Maskesi

Hemen hemen her kadın erkeğin yaşadığı saç dökülmesi oldukça canımızı sıkar. Bazen stresten bazen çevresel faktörlerden bazen ani rahatsızlıklardan dökülür

17.03.2023
1.886
Saç Dökülmesi Ve Saç Uzatma Kürü ve  Maskesi

Hemen hemen her kadın erkeğin yaşadığı saç dökülmesi oldukça canımızı sıkar. Bazen stresten bazen çevresel faktörlerden bazen ani rahatsızlıklardan dökülür o saçlarımız. İçimiz gider her duştan çıkışta her aynaya baktığımızda tarağımızdaki o fazlalıkları gördükçe. İşte bu durumda Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiye ettiği ve uygulayanların uzun sağlıklı saçlara kavuştuğu, saç dökülmesi ve saç uzatma kürünü tavsiye ederim. Bu kürün sayesinde saç dökülmesi sorununuz son bulurken, saçlarınız uzayacak ve saç bakımınız gerçekleştirmiş olacak.

Lavanta Saç Uzatma Kürü İçeceği

1,5 su bardağı suyun içerisine 1 tutam kadar lavanta atıp, ocağa koyun, tam kaynamaya başlayınca kaynamadan yani suda baloncuklar oluşmadan ocaktan alın. 5 dakika kadar demlemeye bırakın, bu süre boyunca lavanta saç dökülmesi kürünü asla karıştırmayın, süre bitince süzün. 2 hafta her akşam 1 çay bardağı kürü için. Akşam yemeklerinden sonra 2 saat geçip öyle içmelisiniz, akşam yemeğinin hemen arkasından yada hemen sonrası içmemelisiniz. 15 gün geçtikten sonra haftada 3 yada 4 kez e indirebilirsiniz. Her gün çayınızı taze demleyip, bu kürü içmeye devam edin.

Lavanta Saç Uzatma Kürü Maskesi

Tencereye 2 su bardağı kadar su koyup kaynatın, içine de 1 tatlı kaşığı lavanta ekleyin, 5 dakika daha en kısık ateşte kaynatın. Ocaktan indirip 10 dakika demlemeye bırakın, hemen ardından süzün. Banyo sonrası yani cildinizdeki gözenekleriniz açıldıktan sonra saçlarınıza suyu sürüp yarım saat kadar bekletin. Bu kürün sayesin de hem saçlarınızda dökülme duracak hem de hızlı uzayacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.