Saç Dökülmesi Ve Kellik

Saç dökülmesi 7 den 70 bayanından erkeğin sürekli olarak herkes için sorun olmuştur. Dökülen saç sayısının zaman içinde artmasına bağlı olarak insanlarda kellik meydana gelmektedir.

19.03.2024
59
Saç Dökülmesi Ve Kellik

Saç dökülmesi 7 den 70 bayanından erkeğin sürekli olarak herkes için sorun olmuştur. Dökülen saç sayısının zaman içinde artmasına bağlı olarak insanlarda kellik meydana gelmektedir. Kellik ile beraber kişide bulunan öz güven kırılmakta ve bu durum da kişi için olumsuz olmaktadır. Kellik sorunu ile baş başa kalmamak için saç dökülmesi sırasında çeşitli önlemler alınması gerekmektedir.

Saç Dökülmesini Durduran Lavanta Kürü

Saç dökülmesi durduran kürlerden biri olan lavanta kürü saç dökülmesini kısa süre içinde durdurmaktadır. Lavanta kürüne bakıldığı zaman lavanta kürü saça temiz iken uygulanan bir kürdür. Bu kürün yapımına bakıldığı zaman 3 su bardağı suyun içine atılan bir adet lavanta ateş üzerinde kaynatılır. Kaynayan su içinde demlenen lavanta süzüldükten sonra temiz olan saç bu kür ile yıkanır. Bu su ile yıkanan saçlarda kısa zaman içinde olumlu sonuçlar kendini göstermektedir.

İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İbrahim Saraçoğlu kürlerine bakıldığı zaman pek çok sorun ile ilgili kür çıkaran İbrahim hoca saç dökülmesi ile ilgilide çeşitli kürler çıkarmıştır. Bu kürlerden biri de saç dökülmesini durduran lavanta kürüdür. İbrahim hocanın diğer kürlerinde olduğu gibi bu kürde kısa zaman içinde olumlu sonuç göstermektedir. İbrahim hocanın çıkarmış olduğu kürlerin hepsi şuana kadar olumlu sonuç göstererek kişileri saç dökülmesinden, baş ağrısından, kilo gibi sorunlardan kurtarmıştır.  

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.