Yozgat Şehir Hastanesi Doktorları ve Randevu Alma

Yozgat Şehir Hastanesi MHRS üzerinden online randevu talep edebilir ya da 182’yi arayarak istedikleri doktordan randevu alabilirsiniz.

17.02.2023
937
Yozgat Şehir Hastanesi Doktorları ve Randevu Alma
Hastane: Yozgat Şehir Hastanesi
Telefon: 444 20 66
Fax: 444 20 66
Randevu Telefon: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
İl: Yozgat
İlçe: Yozgat Merkez
Adres: Erdoğan Akdağ Mah., Viyana Cad., 66100 Merkez/Yozgat Merkez/Yozgat
Web Sitesi: https://yozgatsehir.saglik.gov.tr/
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

2017 yılından itibaren hizmet hayatına başlayan Yozgat Şehir Hastanesi hem Yozgat hem de çevre illere sağlık desteğine devam ediyor.

Binlerce yatak kapasitesi ile hizmet hayatına başlayan Yozgat Şehir Hastanesi’nin dünya standartlarında sağlık hizmeti sunuyor. Hastanede;

  • Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi,
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi,
  • Çocuk Hastanesi,
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi,
  • Ortopedi ve Nöroloji Hastanesi,
  • Onkoloji Hastanesi,
  • Psikiyatri Hastanesi bulunuyor.

Yozgat Hastanesi dünyanın önde gelen hastanelerden biri olmayı başardı. Gelişmiş teknolojik araçları hastanenin kesintisiz hizmet vermesini sağlıyor. Hastane ayrıca binlerce sağlık çalışanı ile aradığınız sağlık desteğini sunuyor.

Yozgat Şehir Hastanesi Doktor Seçimi

Yozgat Şehir Hastanesi doktorları arasından dilediğinizi seçme hakkına sahip olabilirsiniz. MHRS üzerinden online randevu talep edebilir ya da 182’yi arayarak istedikleri doktordan randevu alabilirsiniz. Yozgat Şehir Hastanesi’nde görev alan doktorların tamamı alanında deneyimli kişilerden bir araya geliyor. Yozgat şehir Hastanesi resmi internet sitesine girilerek hangi doktorların hangi gün hizmet verdiğini de görebilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi’nden randevu almak için iki yok bulunuyor. İnternet ya da telefon numaraları üzerinden bu işlemleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Sağlık sisteminin gelişmesi pek çok kişinin daha iyi şartlar altında tedavi olmasını sağladı. Tamamen hasta odaklı kurulan Yozgat Şehir Hastanesi hekimleri gerekli tedaviyi uygulamak için sizleri bekliyor. Yozgat şehir hastanesi doktorlarına internet üzerinden de dilediğiniz zaman erişebilirsiniz. Randevu talep ederken mutlaka bilgilerinizi doğru şekilde girmeniz gerekiyor. Bu sayede sorunsuz bir şekilde randevu taleplerinizi tamamlayabilirsiniz. Hastane içerisinde ameliyathane ve yoğun bakımlar da hastalara gerekli desteği veriyor. Tüm polikliniklerde randevu desteği yer almaktadır. Hasta tedavisinde şehir hastanesi ihtiyaç duyulan tedavi imkanlarını kolayca sunabiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.