Vichy Dercos Aminexil Clinical

20.03.2021
828
Vichy Dercos Aminexil Clinical

            Saç dökülmesi sorunu birçok kişinin baş belasıdır. Özgüven eksiliği oluşturan bir sorundur. Bununla ilgili estetik cerrahi müdahalelerin yanı sıra, acısız olmasıyla daha çok tercih edilen, harici uygulanan dermatolojik ürünler de oldukça yaygın kullanılmaktadır. Piyasaya çıkarılan bu ürünlerden klinik araştırmalarıyla kullanıcıların tam not verdiği Vichy Dercos Aminexil Clinical öne çıkmaktadır.

 Saç Dökülmesi Nedenleri

 -Saç dökülmelerinin nedenlerinin en bilineni aileden geçen kalıtımsal faktörlerdir. Anne ya da babanız bu sorunu yaşıyorsa size görülme olasılığı da yükselir. Erken yaşlarda saçlar dökülmeye başlar.

 -Hormonal nedenler. Erkeklerde testosteron hormonunun fazlalığı, kadınlarda da östrojen hormonu eksikliği saç dökülmesine yol açar. Bu hormonlar saç köklerinde yağ, toz gibi dış etkenlerle birleşip dökülmeye sebebiyet verir.

 -Strese bağlı hastalıklar.

 -Hızlı kilo kaybı

 -Yetersiz ve dengesiz beslenme tüm vücutta olduğu gibi saçlarda da olumsuz etkiye neden olur.

 -Vitamin eksiklikleri

 -Kansızlık

 -Kadınlarda menopoz

 -Saça yapılan çok yıpratıcı uygulamalar şeklinde özetlenebilir.

 Vichy Dercos Aminexil Clinical Saç Dökülmesini Nasıl Önler

 -İçerdiği aminexil saç köklerini beslemeye yardımcı olur.

 -SPF 94 saçların incelmesinin önüne geçerek güçlendirir.

 -Arjinin saçların doğal uzama sürecine katkı yapar. Vücudun doğal olarak üretemediği bir çeşit yağdır.

 -Octeine saç derisinde dengeyi sağlar

 -Termal su, olumsuz hava koşullarına karşı saçı dayanıklı kılar.

 -En hassas saç derisinde bile uygulamaya uygundur.

 Vichy Dercos Aminexil Clinical Kullanımı

            İçindeki aplikatörü ( uygulama çubuğu ) kapağı kapalı halde duran şişeye bastırarak yerleştirin. Şişenin dik durmasına özen gösterin. Aplikatörün şişeye tam oturduğundan emin olun. Pompasına baskı uygulandığı zaman akacak şekilde sabit olmasına dikkat edin. Düzgünce yerleştiğine emin olduktan sonra, saç diplerine masaj yaparak uygulama yapabilirsiniz. Saçlarınızın kuru ya da ıslak olması fark etmez. Uygulamadan sonra saçlarınızı yıkamayın. Kullanımdan sonra aplikatörü durulayın.

            Tavsiye edilen uygulama miktarı 6 hafta boyunca günde bir şişedir. Kullanıcı yorumlarını da göz önüne alırsak ürün gayet başarılıdır. Cerrahi bir müdahale olmadan, acısız, zahmetsiz sadece masaj yaparak saçlardaki dökülmenin önüne geçilebilmekte ve saç derisini güçlendirdiği için yeni saç çıkmasına zemin hazırlamaktadır.

https://www.dermoeczanem.com/vichy-dercos-aminexil-pro-erkek

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.