Uykusuzluk İçin Karabaş Otu Kürü

19.03.2021
1.134
Uykusuzluk İçin Karabaş Otu Kürü

Uykusuzluk problemi, kişinin gün içerisinde kendisini sürekli yorgun ve stresli hissetmesine neden olan bir problemdir. Kronik uykusuzluk, gün içerisinde kişinin yapması gereken görevleri yerine getirememesine, iştah azalması ya da artması yolu ile fiziksel olarak görünümünün bozulmasına, zihin faaliyetlerini yavaşlatarak gün içerisinde veriminin düşerek iş hayatındaki ya da okul hayatındaki başarısının düşmesine neden olur.

hazırlanan karabaş otu kürü ile uykusuzluk probleminizin üstesinden gelmenizi, uykunuzu alarak gün içerisindeki veriminizin artmasını ve kendinizi dinç hissetmenizi sağlar. Bu kürün yapılışı ve kullanımı oldukça basit olup, oldukça etkili bir kürdür.

Karabaş Otunun Özellikleri

Karabaş otu, içerdiği bileşenler ile beyinde uykuyu tetikleyecek bölgeleri uyaran, uykusuzluğa doğal çözüm olan, kişinin uyku moduna girmesini sağlayacak niteliklere sahip olan bir bitkidir. Karabaş otu, güçlü bir uyku ve şifa bitkisi olup kullanımında dikkat edilmesi gerekilen hususlar vardır. Kürü oluştururken, kürü 5 dakikadan fazla kaynatmamakta fayda vardır. Kürün daha uzun süre kaynatılması, otun toksikolojik özelliklerinin çaya geçmesine neden olarak zehirleyici etki gösterebilir.

Karabaş Otu Kürünün Hazırlanması

Karabaş otu kürünü hazırlamak için bir bardak kaynar suyun içerisine, bir tatlı kaşığı kadar karabaş otu ekleyerek kısık ateşte 5 dakika kadar demlendirin. Daha sonra ateşten aldığınız karabaş otu kürünü soğumadan süzün ve akşamları yatmadan 30 dakika önce hazırladığınız bu kürü için. Bu bitkisel kür 21 gün boyunca uygulanmalıdır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.