Trabzon Şehir Hastanesi Doktorları ve Randevu Alma

Trabzon Şehir Hastanesi randevu için hastanenin web sitesi veya Alo 182 randevu merkezini arayarak , online MHRS randevu sistemi ile alabilirsiniz

20.02.2023
1.100
Trabzon Şehir Hastanesi Doktorları ve Randevu Alma

Trabzon Şehir Hastanesi, yapılan açıklamalara göre 2023 yılında hizmet vermeye başlayacak. Ancak şimdiden hastanede hizmet verecek doktor listesi belirleniyor.

Trabzon Şehir Hastanesi, Trabzon’un Akyazı ilçesine bağlı olarak hizmet verecektir. Hastane içerisinde son derece büyük ve son teknolojik sağlık ekipmanları bulunacak. 2018 yılında başlanması öngörülen bu hastane 30-32 ay içerisinde tamamlanması belirtilmişti. Ancak son yapılan açıklamalara göre 2023 yılının ilk aylarında hastanenin vatandaşlara hizmet vereceği söyleniyor., 146 yataklı kadın doğum hastanesi, 151 yataklı KVC hastanesi 161 yataklı onkoloji hastanesi, 206 yataklı genel hastane, 33 ameliyathane ve 236 yataklı yoğun bakımı ile hizmet verecektir.

Trabzon Şehir Hastanesi için hizmet verecek doktorlar şimdiden belirlenmeye başlandı. Doktorlar kendi bölümlerine uygun olacak şekilde iş başvurusunda bulunuyor. Aynı zamanda hastanenin web sitesi tasarlanarak randevu sistemi düzenleniyor. Trabzon Şehir Hastanesi randevu için hem hastanenin web sitesi aracılığı ile hem de Alo 182 randevu merkezini arayarak dilediğiniz tarihte randevunuzu oluşturabileceksiniz. Ayrıca online MHRS randevu sistemi ile kolaylıkla randevunuzu oluşturabileceksiniz.

Trabzon Şehir Hastanesi Hizmet Veriyor Mu?

Trabzon Şehir Hastanesi henüz hizmete açılmadı. Hastane, Trabzon’un Akyazı ilçesine bağlı bir şekilde inşaat halindedir. Türkiye genelinde yüksek kapasiteli bir şekilde hizmet vermesi planlıyor. Bunun için yapılan hastane projesi göz önünde tutuluyor. Bu hastanenin yapım maliyeti 882 milyon 940 bin 240 TL olarak açıklandı. Aynı zamanda 1100 yataklı bir hastane olduğunu da belirtmek isteriz.

Trabzon Şehir Hastanesi son derece modern ve son teknolojik cihazları bünyesinde barındıran bir hastane olacak. Vatandaşların kaliteli bir şekilde sağlık hizmeti alması için çaba sarf ediliyor. Hastane adına web site açılmıştır. Ancak hizmet vermeye başlandığında iletişime geçebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.