Primelase Cihazı ile Acısız Epilasyon Dönemi Başlıyor

13.04.2023
84
Primelase Cihazı ile Acısız Epilasyon Dönemi Başlıyor

Primelase lazer epilasyon makinesi; Alexandrite ve Nd: YAG lazerleri birleştirerek, tüm cilt tiplerinde en etkili epilasyon işlemini sağlayan bir lazer epilasyon cihazıdır. Bu cihaz, yüksek enerjili lazer ışınları ile cildin altındaki melanin pigmentlerine nüfuz ederek, kök hücrelerini yok eder. 4.800 Watt güce sahip ve birim zamanda darbe sayısını yüksek tutarak hızlı ve acısız işlem yapar. Bu sayede, tüyler daha az acı verici bir şekilde yok edilir ve daha az yeşerirler. Bu da size 3-4 ay zaman kazandırır.


Primelase Lazer Epilasyon Makinesinin Avantajları Nelerdir?

Primelase lazer epilasyon makinesi diğer epilasyon yöntemlerine göre birçok avantaja sahiptir. Mesela;
Primelase lazer epilasyon makinesi, diğer epilasyon yöntemlerine göre daha hızlı ve daha etkili bir şekilde çalışır. Primelase, diğer epilasyon yöntemlerine göre daha az acı verici bir işlem sunar. Primelase, cildi tahriş etmeden çalışır ve herhangi bir yan etki oluşturmaz. Primelase, tüm cilt tiplerinde kullanılabilen bir cihazdır. Primelase lazer epilasyon makinesi, yüksek enerjili lazer ışınları kullanarak tüy köklerini yok eder. Bu işlem sırasında, cihazın soğutma sistemi ile cilt yüzeyi serin tutulur ve herhangi bir yan etki oluşması engellenir. İşlem sonrasında, cilt yüzeyinde hafif bir kızarıklık görülebilir ancak bu durum kısa sürede geçer.


Primelase lazer epilasyon makinesi Uygulama Alanları Nelerdir?

Primelase, vücudun herhangi bir bölgesinde kullanılabilen bir cihazdır. Ancak işlemin muhakkak profesyonel bir salon klinik ya da hastanede yapılması gerekiyor. En sık kullanıldığı alanlar arasında, bacaklar, koltuk altları, bikini bölgesi, yüz ve boyun bölgeleridir. Primelase, yeni bir epilasyon dönemi başlatarak kadınların tüylerle mücadelesini daha az acı verici hale getirmiştir. Yüksek verimliliği, düşük ağrısı, cilt dostu olması ve tüm cilt tiplerinde kullanılabilmesi gibi avantajları sayesinde, Primelase, birçok kadının tercih ettiği bir epilasyon yöntemi haline gelmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.