Popo Estetiği Öncesi ve Sonrasında Yapılması Gerekenler

Çekici ve doğal bir popoya sahip olmak için popo estetiği hizmetini kullanabilirsiniz. Son dönemlerde çok fazla tercih edilen bu estetik, güzel bir popoya sahip olmak isteyen kadınların en önemli tercihlerindendir.

08.06.2022
679
Popo Estetiği Öncesi ve Sonrasında Yapılması Gerekenler

Çekici ve doğal bir popoya sahip olmak için popo estetiği hizmetini kullanabilirsiniz. Son dönemlerde çok fazla tercih edilen bu estetik, güzel bir popoya sahip olmak isteyen kadınların en önemli tercihlerindendir. Ancak bu tarz ciddi operasyonların gerçekten uzman kişiler tarafından yapılması çok önemlidir.

Vanity Estetik, bu hususta başvurulabilecek estetik hastanelerinden biridir.  Çünkü estetiğe farklı bir bakış açısı kazandırarak, uygulamış olduğu tekniklerle hem kalıcılığı hem de güzelliği yakalar. Göz doyuran ve ilgi çekici kalçanız olsun istiyorsanız, hasta danışmanları ile iletişime geçerek isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Vanity Estetik hasta memnuniyetini birinci önceliği olarak belirlediği için, bu operasyon öncesi ve sonrasında da yapılması gerekenleri sizlere aktarır. Tüm estetik operasyonlarda olduğu gibi, bu işlemi yaptırmaya karar vermeden evvel çok iyi düşünmeniz gerekir. Doğru karar verdiğinizden emin olduktan sonra estetik için başvuru yapabilirsiniz.

Öncesinde işlem için gerekli şartları taşıyıp taşımadığınıza bakılır. Daha sonra işlemde sorun yaratacak herhangi bir sağlık problemi olup olmadığına bakılır. Bu şekilde ilerleme sağlanarak doğru kişiye doğru operasyon uygulamaya özen gösterir. Kalça estetiği sonrasında ise birtakım hususlara dikkat edebilmeniz için uyarılar yapılır.

Yaklaşık 1 hafta boyunca kendinize çok dikkat etmeniz gerekir. Kesi işlemi ile uygulama yapıldığı için enfeksiyon kapma riski yüksektir. Bundan dolayı popo bölgenizdeki hijyeni çok iyi korumanız gerekir. Aynı zamanda oturma pozisyonunuza da dikkat etmelisiniz. En az 8 hafta boyunca poponuzun üzerine tam olarak oturmamalısınız. Zıplama, koşma, tempolu ya da hızlı yürüme gibi aktivitelerden uzak durmalısınız.

Popo İmplantından Sonra İz Kalır Mı?

Bu estetik işleminden sonra izler kalıcıdır. Ancak fark edilmeleri son derece zordur. Bu nedenle size herhangi bir sıkıntı yaratmaz. Vanity Estetik, kesi bölgelerinin uzunluğunu son derece kısa tutar. Böylece cildinizde bulunan doğal çizgiler arasında kesi yapılır. Bunun sonucunda yapılan işlem sanki cildinizdeki doğal bir çizgi durur. Aradan belli bir zaman geçmesi sonucunda izlerde soluklaşma meydana gelir.

Popo Büyütme Yöntemlerinden Hangisi Bana Daha Uygun?

Vanity Estetik, popo büyütme yöntemleri hakkında sizlere gerekli bilgileri sunar. Daha sonra bu yöntemler arasında hangisine uygun olduğunuzu belirler. Bu belirleme sonucunda kararı yine size bırakır. Sosyal medyanın gücü ile Brezilya popo estetiğini daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü bu operasyonun fark edilmesi daha zordur.

Brezilya Popo Estetiği Ne Kadar Sürer?

Vanity Estetik’te Brezilya popo estetiği ameliyatlarından başarılı sonuçlar elde edilir. 8 saatlik süren bir işlemin ardından hayalinizdeki gibi bir popoya sahip olabilirsiniz. Ancak 4 veya 5 saat süren operasyonlar da vardır. Yağların işlenmesiyle ve liposuction yöntemiyle yapılan bu estetik, kalıcılığı kanıtlanmış bir işlemdir.

Popo Büyütme Estetiği Kalıcı Mıdır?

Estetik ameliyatları genellikle kalıcıdır. Vanity Estetik, başarılı estetik operasyonlar yapılmaktadır. Implantlı popo estetiği kalıcı sonuçlara sahipken; Brezilya popo esteği yağ enjeksiyonu ile yapıldığı için zaman içinde yağ vücut tarafından emilir. Bu nedenle popnun hacimi zamanla azalır. Ancak hacim tamamen azalmaz.

Kalça Büyütmede Brezilya Poposu Yöntemi Nedir?

Kadınların en fazla tercih ettikleri popo büyütme ameliyatlarından biridir. Kalça büyütme ameliyatı olarak karşımıza çıkan bu işlem, iki aşamalı şekilde yapılıyor. Belirli bölgelere liposuction uygulaması yapıldıktan sonra lokal anestezi verilir. Cerrahlar bu esnada genel durumunuzu hep kontrol eder. Son olarak kesi işlemiyle birlikte bölgeye gerekli uygulamalar yapılır.

Brezilya Poposu Estetiğinde Risk Var Mıdır?

Diğer ameliyatlarda olduğu gibi estetik ameliyatlarda da bazı risk faktörleri vardır. Pıhtı, morarma, gibi komplikasyonlar yaşanabilir. Alanın uzman bir cerrah ve hastane tercih edildiğin risk faktörleri minimuna iner.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.