Mezuniyet Hediyesi Arayanlar İçin Birbirinden Özel Fikirler!

Ailemiz bizimle daha ilk karşılıklı iletişime geçtiğinde, önümüzdeki uzun eğitim hayatıyla ilgili bilgiler vermeye başlar. Bir yandan bazı konulara daha erken hakim olalım diye eğitime bile başlayabilirler.

21.10.2021
780
Mezuniyet Hediyesi Arayanlar İçin Birbirinden Özel Fikirler!

Ailemiz bizimle daha ilk karşılıklı iletişime geçtiğinde, önümüzdeki uzun eğitim hayatıyla ilgili bilgiler vermeye başlar. Bir yandan bazı konulara daha erken hakim olalım diye eğitime bile başlayabilirler. Artık okul yaşımız geldiğinde, henüz okula gitmeden sorular başlar, büyüdüğünde ne olmak istiyorsun? Biz de aklımıza ilk gelen, bazen de sadece hoşumuza giden mesleklerden bahsederiz. Eğitim hayatı başladığında ise, buna ulaşmanın kolay olmayacağını anlamamız uzun sürmez. İstediğimiz üniversiteye gidip, mezuniyet haftasına gelmeyi başardığımızda, bu başarının çevremizdekiler tarafından takdirini ve elbette tebriğini bekleriz. Bu tebrikleri aldığımızda, kendimiz kadar onları da mutlu ettiğimizi hisseder, gururlanırız. Bu yüzden, bu uzun ve zorlu yolları atlatan yakınlarımıza, mücadeleci ruhlarına duyduğumuz saygı ve onlar adına duyduğumuz mutluluktan dolayı hediyeler alırız. Aslına bakarsanız, mezuniyet hediyesi, aldığımız diğer hediyelerden çok daha büyük bir anlam ifade eder. Akılda kalır. Sevdiklerinize ömür boyu hatırlayacakları, en özel mezuniyet hediyesi seçenekleri, bodo.com’da. Mezuniyet sonrası, kariyerine başlamadan edineceği en mutlu deneyimleri bodo ile sunun.

Mezuniyet hediyesi önerileri

Törende gururla seyrettiğiniz kızınızın mutluluğuna mutluluk katacak hediyeler bodo’da. Hem de her bütçeye uygun fiyatlarıyla. Bodo, hediyeyi bambaşka bir boyuta taşıdı! Ülkemizdeki hediye anlayışına, son yılların en büyük devrimini yaptı! Neden mi? Çünkü bodo, yaşamın her alanında ihtiyaç duyabileceğimiz, onlarca farklı alandan bir araya getirdiği yüzlerce deneyimi, sevdiklerinize hediye edebilme şansı sunuyor. Kızınızın törenine giderken elinizde tutacağınız o şık kutuda, belki de ilerideki tüm yaşamını olumlu yönde etkileyebilecek bir deneyim gizli olabilir. Ya da sadece, tüm o yıllarda vakit ayırıp yapamadığı hayalleri. İçine ne veya neler koymak isteyeceğiniz size kalmış. Seçimi kendiniz yapabilme veya kızınıza bırakma şansı da. Bodo’da hiç olmadığınız kadar özgür olacaksınız. Dilerseniz, deneyimi sunmak istediğiniz kişinin bölümü ile ilgili, özel bir hediye seçebilir, dilerseniz de onu çok mutlu edeceğini düşündüğünüz aktivitelere yer verebilirsiniz. Önemli olan her ne olursa olsun, o günü unutulmazları arasına ekleyeceği. Zaten bize yaşamı sevdiren, en çok da güzel anılarımız değil midir? Bodo ile bu mutluluk koleksiyonunuzu zenginleştirin.

Mezuniyet hediyesi fikirleri

Diplomalar sizden, hediyeler bodo’dan! Çocuklarınıza, arkadaşlarınıza, sevgilinize, kardeşlerinize, en değerlilerinize en mutlu sürprizler burada! Törenden sonra muhteşem bir geziyle anı ölümsüzleştirin: ‘’Arkadaş Grubu için Günlük Yat Gezisi’’. Gastronomi bitiren arkadaşınıza, kendini eksik hissettiği bir konuda yardımcı olabilirsiniz: ‘’Börek Yapım Dersi’’. Peki ya oğlunuza bu stresli dönemi, ardında bırakabileceği türden hediyeler düşünmez misiniz? ‘’Avrupa Yakasında Anti Stres Masajı’’, ‘’Çömlekçi Çarkında Seramik Atölyesi’’, ‘’Aile için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’. Bodo ile hayatı farklı yaşayın.

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.