Medikal Dolap Cerrahi Forma Setleri

Son zamanlarda artan sağlık sorunları nedeniyle sağlık çalışanları çok uzun saatler mesai yapmak durumunda kaldılar.

18.01.2022
781
Medikal Dolap Cerrahi Forma Setleri

Son zamanlarda artan sağlık sorunları nedeniyle sağlık çalışanları çok uzun saatler mesai yapmak durumunda kaldılar. Uzun süren ameliyat ve tedavi sırasında sağlık çalışanları özellikle doktor ve hemşireler gün içerisinde üstlerini değiştirmeye hatta yemek yemeye bile zamanları olmuyor. Bu yüzden giydikleri üstlerin kaliteli olması gerekiyor.

Aynı şekilde modaya uygun ve konforlu olması da oldukça önemli bir detaydır. Son dönemlerde hem giyilen scrubs üniformaları kaliteli üreten hem de çeşitli modelleri ile şık görünmesini sağlayan medikaldolap sayesinde oldukça hızlı bir şekilde kaliteli scrubs üst, takım, bone gibi birçok ürünü medikaldolap resmi web sitesinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

 Güvenilir ve kaliteli ürünler satan medikal dolap, son aylarda en çok tercih edilen giyim markalarından biridir.

Medikal Dolap Ürünleri

Medikal dolap web sitesinde yüzlerce çeşit renk ve model seçeneği ile birçok sağlık çalışanlarına uygun giysiler mevcuttur. Modayı yakından takip eden sağlık çalışanları için oldukça hayat kurtaran bir firmadır.

Ürettikleri giysilerin basic olarak geçen ürünleri yüzde altmış beşi polyester, yüzde otuz beşi ise pamuktan üretilmektedir. Diğer çeşitli desenli scrub ürünlerde ise yüzde kırk beş polyster yüzde elli beş ise pamuktan üretilmektedir. Giysilerin yaklaşık yüzde ellisi pamuktan üretildiği için cildinize zarar vermez, cildinizin nefes almasını sağlar.

Hızlı Kargo

Sipariş verdiğiniz ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı kargolarla gönderilmektedir. Sipariş verdiğiniz ile bağlı olarak siparişinizi elinize geçme süresi 1 ve 3 gün arasındadır. Dilerseniz siparişinizi şeffaf kargo ile almayı talep edebilirsiniz. Talep ettiğiniz sürece siparişiniz şeffaf kargo içinde gönderilecektir.

Kolay Değişim ve İade İmkanı

Medikal dolap web sitesi üzerinden aldığınız her giysi için değişim ve iade imkanları vardır. Belirtilen süre aralıkları içinde siparişinizi iade edip paranızı geri alabilir ya da beden ya da ürün değişikliği yapma hakkına sahipsiniz. Resmi web sitesi üzerinden alt kısımda iade işlemleri olan yere tıklayıp koşullar hakkında bilgi alabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Aklınıza takılan başka sorular olursa web sitesindeki mail üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Tüm ürünler için: medikaldolap.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.