Maydanoz Limon Kürü Faydaları Yapılışı ve Uygulanışı

Maydanoz suyu ve limon öyle bir nimettir ki şimdi İbrahim Saraçoğlu’nun bize sunduğu bu kürü 15 gün boyunca uyguladığımızda fark edeceksiniz

16.04.2021
1.076
Maydanoz Limon Kürü Faydaları Yapılışı ve Uygulanışı

Maydanoz suyu ve limon öyle bir nimettir ki şimdi İbrahim Saraçoğlu’nun bize sunduğu bu kürü 15 gün boyunca uyguladığımızda fark edeceksiniz ki cildiniz ışıl, ışıl parlamaya başlayacaktır. Bunun dışında karaciğerde yağlanma var ise bunu yok edecektir. Fakat karaciğerdeki yağlanma için uygulayacaksınız 15 gün çokta yeterli olmayacaktır. Bunun için 5 gün ara verip bir 15 gün daha uygulamanız gerekmektedir.

Maydanoz Limon Kürü Faydaları

Maydanoz ile limon kürü karaciğeri arındıran karaciğerdeki toksinleri dışarı atan mucizevi bir kürdür. Bu kürü kullanıp da memnun kalmayan neredeyse hiç kimseye rastlanmadı. Kullananlar kesin suretle memnun kalmaktadır. Mesela karaciğer yağlanması olan kişiler, İbrahim Saraçoğlu’nun hep söylediği sabahları yorgun kalkarlar 8 – 9 saat uyurlar fakat uykuya doyamazlar ve hep yorgundurlar. Maydanoz kürünü uygulayanlar üçüncü dördüncü günden itibaren zinde olarak güne başlarlar. Ancak şunu belirtelim Saraçoğlu’nun tavsiyesi köylülerin yetiştirdiği yani organik ve doğal maydanoz olmaları gerekmektedir. Marketten veya güvenilir olmayan yerlerden satın alınan iri yapraklı maydanozlar olmaz. Organik olmayan maydanozlar faydadan çok zarar verir.

Maydanoz-Limon Kürü Nelere İyi Gelir?

Maydanoz Ve Limon Kürü MALZEMELER

15 ya da 16 tane maydanoz, 1 tane limon ve 1 bardakta su.

Maydanoz Suyu Nasıl Yapılır?

Bu kürü yapmak o kadar kolaydır ki sabahları kalktığınızda blenderin içine 15 yada16 tane küçük maydanozu atın.  Üzerine orta boylarda 1 tane limonun suyunu sıkın ve 1 bardak da suyu içine ilave edin. Blenderı çalıştırıp yemyeşil bir su elde edeceksiniz.

Maydanoz Ve Limon Kürünün Uygulanışı

Elde ettiğiniz suyu aç karnına tüketeceksiniz. İçtikten bir 15 dakika sonra normal şekilde kahvaltınızı yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.