Lida Selülit Jeli ile Çatlaklara Elveda

Çatlak görünümünü en aza indirmek ve yeni çatlak oluşumunu engellemek için doğal özlere sahip, vitamin ve mineral bakımdan zengin içeriği olan ürünler tercih edilmelidir.Lida Selülit Jeli, peeling özelliğine sahip olması sayesinde deride gözle görülür etkiler bırakır.

30.01.2023
989
Lida Selülit Jeli ile Çatlaklara Elveda

Çatlak görünümünü en aza indirmek ve yeni çatlak oluşumunu engellemek için doğal özlere sahip, vitamin ve mineral bakımdan zengin içeriği olan ürünler tercih edilmelidir. Lida Selülit Jeli, peeling özelliğine sahip olması sayesinde deride gözle görülür etkiler bırakır. İçerisinde bulunan Guarana, Bisabolol gibi bileşenler ile cildin yenilenmesini sağlar. Aynı zamanda yağ dokularını düzenli şekilde eriterek ani incelmelerden kaynaklı yeni çatlak oluşumun da önüne geçer. Özellikle hamilelik döneminde çok hızlı kilo alımı sonucunda vücutta çatlaklar meydana gelir. Karın, basen, kalça, kol gibi bölgelerde bu çatlaklar gözlemlenir. Lida Jel çatlak giderici sayesinde cilt daha düzgün ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

Lida Jel Çatlak Giderici Kremi Kimler Kullanmalıdır?

Lida Jel krem hem erkekler hem kadınlar tarafından kullanılabilir. Hızlı kilo alıp, kaybetme sonucunda daha sık görülen çatlaklar erkeklerin de bu problemle karşılaşmasına neden olur. Lida Jel çatlak giderici farklı ihtiyaçlara yönelik şekilde üretilmiştir. Ergenlik döneminde kadınlarda çatlaklar; diz kapağı, üst bacak, kalça gibi bölgelerde görülür. Aynı zamanda ergenlik döneminde boy uzaması, bedensel gelişimler de çatlak oluşumuna sebebiyet verebilir. Bu yüzden bu çatlak görünüme engel olmak için ergenlikten itibaren kullanıma uygun bir üründür. Hamilelik döneminde de görülmesi muhtemel çatlakların giderilmesindeLida Jel krem kullanılabilir. Ek olarak emziren kadınların göğüslerinde oluşacak çatlakları engellemek ve çatlak görünümünün iyileştirilmesinde bu ürünlerden faydalanılabilir.

Lida Jel Çatlak Giderici Krem Nasıl Kullanılır?

Farklı yaş grupları ve cinsiyetlerde kullanıma uygun olan Lida çatlak kremi, çatlak riskini ortadan kaldırmak için düzenli periyodlarla kullanılmalıdır. Eğer hamilelik, diyet süreci, emzirme dönemi gibi dönemler içindeyseniz bu kreme erken başlamakta fayda var. Örneğin; hamilelikte 4. Aydan sonra karın büyümesine bağlı olarak oluşacak çatlakları engellemek için hamileliğin ilk aylarından itibaren kullanıma başlanabilir. Hamile kadınlar ve emziren anneler Lida Jel’i doğal bileşenleri sayesinde güvenle kullanabilir. Günde iki kere sabah ve gece yatmadan önce olmak üzere kremi nazikçe vücuda uygulamak gerekir. Zamanla deforme olan cildin elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olan Lida Jel selülit giderici olarak da kullanılmaya müsaittir. Cildinize koruyucu bir etkisi olan Lida Jel kremin formülasyonuna zarar gelmemesi için serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmesi önemlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.