Kuru Öksürük İçin Bitkisel Kür Nasıl Hazırlanır

19.03.2021
937
Kuru Öksürük İçin Bitkisel Kür Nasıl Hazırlanır

Kuru öksürük, kış aylarında yakalanılan ve kişiye acılı ve yorucu günler yaşatan bir rahatsızlık olarak kendisini göstermektedir. Hazırlanan bitkisel kür ile kuru öksürüklerinizden kolayca ve doğal yöntemler ile kurtulabilirsiniz. Oldukça basit bir şekilde hazırlanan bu kürler, vücudunuzda hasta olan bölgeye direkt etki ederek onları kolayca iyileştiren özellikler göstermektedir.

Bitkisel Kür Nasıl Hazırlanır?

Kış aylarında yakalandığımız ve havanın soğuk ve kuru olması nedeni ile bir türlü atlatamadığımız kuru öksürük kolayca geçmeyen ve yaşam kalitemizi düşürerek kendimizi sürekli yorgun ve hasta hissetmemize neden olmaktadır. Boğazınızın sürekli acımasına ve rahat nefes alıp verememenize neden olan kuru öksürük hastalığının doğal yollarla tedavisi oldukça kolaydır. Eğer siz de geçmeyen kronik kuru öksürük rahatsızlığından şikayetçi iseniz,kuru öksürük için hazırladığı bitkisel kürden yararlanabilirsiniz.hazırlanan bu bitkisel kür ile kuru öksürüğünüzü kolayca atlatabilir, kış aylarını bu hastalığa yakalanmadan atlatabilirsiniz!

Bir tutam hatmi çiçeğinin üzerine ekleyeceğiniz kaynar sıcak süt ile bu kürü bir taşım kaynattıktan sonra ılıyana kadar demleyin. Bitkisel kürü sıcakken değil, ılıkken tüketmeniz çok büyük önem arz etmektedir. Çünkü çok sıcak yiyecek ve içecekler tüketmek hassas olan boğazın daha fazla zarar görmesine neden olacaktır. Ilıdıktan sonra bu bitkisel kürü içtiğinizde kuru öksürük hastalığınızın geçtiğini, boğaz ağrınızın azaldığını fark edeceksiniz. Tamamen doğal olan bu bitkisel kürü günde 2 kere uygulayabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.