Kronik Baş Ağrıları İçin Bitkisel Kür

19.03.2021
717
Kronik Baş Ağrıları İçin Bitkisel Kür

Kronik baş ağrısı, migren, sinüzit ağrıları gibi sorunlardan muzdarip olan kişiler için çok basit malzemeler ile hazırlanan baş ağrısı için bitkisel kür ile baş ağrınızdan kurtulabilir, yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan bu kür ile kısa zamanda baş ağrısından kurtulacak, tekrar sağlıklı bir bünyeye kavuşacaksınız.

Bağ Ağrısı İçin Bitkisel Kür

Migren ağrıları, kronik baş ağrıları çekenler için taze sıkılmış havuç suyu kürünü önermektedir. Sabah ve akşam yemeklerinin üzerinden 2 saat geçtikten sonra içeceğiniz birer bardak taze sıkılmış havuç suyu ile baş ağrılarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Günde 2 bardak içeceğiniz taze sıkılmış havuç suyu ile baş ağrılarınıza veda edin!

İlk başlarda kür 20 gün boyunca her gün sabah ve akşam yemeğinden 2 saat sonra birer bardak havuç suyu içilerek uygulanırken; 20 günün ardından devam kürüne geçilir ve taze sıkılmış havuç suyu haftada 3 bardak içilerek küre devam edilir. 

Havuç göz sağlığı için oldukça önemli bir sebze olarak kabul edilirken; baş ağrısına iyi gelen nitelikleri göz ardı edilir. Havuç, içerisinde bulunan vitamin, mineraller ve bileşenler ile baş ağrısının oluşmasını engelleyen niteliklere sahiptir. Taze sıkılmış havuç suyu içerek baş ağrısı için bitkisel çözüm yöntemi il baş ağrınızdan kolayca ve doğal bir şekilde kurtulabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.