Kenet Çatı ve Kenet Sistem Çatı Kaplamaları 

Geleneksel veya modern her türlü mimari tarza kolaylıkla uyum sağlayabilen çelik çatı kaplama sistemidir.

23.09.2022
309
Kenet Çatı ve Kenet Sistem Çatı Kaplamaları 

Geleneksel veya modern her türlü mimari tarza kolaylıkla uyum sağlayabilen çelik çatı kaplama sistemidir. Minimum %5 eğim gerektirir ve şantiyede bağlama makinesi ile şekillendirilmiş metal rulolar kullanır. Bu metal rulolar titanyum, alüminyum, bakır, çinko ve sacdan yapılmıştır; metal çatılar için en güvenli ve tercih edilen bağlama sistemidir. Bir çatı üzerine metal çatı sistemi olarak uygulandığında, çoğu mekana hitap edecek canlı ve abartılı hatlar sergiler.

Paslanmaz çelik klipsler, delmeye gerek kalmadan kolay çatı bağlantısına izin verir. Ayrıca bu klipler hem hareketli hem de gizlidir. Bir sıkıştırma aleti veya robot, malzemenin kenarlarını tamamen su geçirmez olacak şekilde sabitler.

Metal giydirme sistemi kuvvetli rüzgarlara, fırtınalara, darbelere ve sızıntılara karşı dayanıklıdır. Ayrıca düzenli bakım gerektirmez ve uzun süre dayanabilir.

Boyalı galvaniz sac veya alüminyumdan kenet çatı sistemleri üretmekteyiz. Bu sistemler, malzeme parçalarının dışa doğru fırlatılmasıyla elde edilir; minimum 325 mm ve maksimum 525 mm kalınlık gerektirirler. Bu sistemler, yüksek detay ve düşük eğimli çatılar için idealdir. İstanbul bu sistemin üretildiği yerdir. Kelepçe çatı sistemi ile ilgili projelendirme, satış ve fiyat bilgisi için bize ulaşın. Bu sistem ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılar.

İçbükey-dışbükey şekillerin hem modern hem de klasik mimari projelere uygulanması kolaydır.

Kenet çatı su yalıtımı, diğer çatı kaplama malzemelerine göre daha az risk oluşturur. Mahya ve saçak üzerine tek parça malzeme yerleştirmek mümkündür; veya saçak ve saçak üzerinde. Bu, metal yüzeylerde delik açmadan birbirine geçmeli plakaların monte edilmesini sağlayan özel montaj aksesuarları sayesindedir. Bunu yapmak aynı zamanda malzemeye su girme riskini de azaltır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.