Kayseri Şehir Hastanesi Doktorları ve Randevu Alma

Kayseri Şehir Hastanesi Doktorları ve Randevu Alma Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ALO182 çağrı merkezinden randevu alabilirsiniz.

19.02.2023
1.038
Kayseri Şehir Hastanesi Doktorları ve Randevu Alma
Hastane: Kayseri Şehir Hastanesi
Telefon: 0352 315 77 00
Fax: 0352 315 77 00
Randevu Telefon: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
İl: Kayseri
İlçe: Kocasinan
Adres: Şeker, 38080 Kocasinan/Kayseri
Web Sitesi: 
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Çeşitli donanımları sayesinde hastalara kolaylık sağlayan Kayseri Şehir Hastanesi’nden istediğiniz bölümden ve istediğiniz doktordan randevu alabilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi

5 Mayıs 2018 tarihinde hasta kabulüne başlayan Kayseri Şehir Hastanesi, geniş kapasitesiyle hastalarına ve hasta yakınlarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kayseri Şehir Hastanesi toplamda 1607 yatak kapasitesine sahiptir. Bu kapasiteye ek olarak da şehir hastanesinde 466.279 metrekare kapalı alan, 281.480 metrekare açık alan bulunmaktadır. Yine bu alanların içerisinde de hastalar ve hasta yakınları için de açık otopark, kapalı otopark ve helikopter pisti bulunmaktadır. Kayseri Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrosu ve tıbbi donanım ile hastalarına hizmet vermektedir.

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ'NE 100 TAM PUAN – YDA Sağlık

Kayseri Şehir Hastanesi Randevu Sistemi

Kayseri Şehir Hastanesi’nde, hastalar tedavi olmak amacıyla istedikleri bölümden, istedikleri poliklinikten ve istedikleri doktordan randevu alma hakkına sahiptir. Günümüzde gelişen teknolojiye bağlı olarak randevu alma sistemi, artık kolaylaşmıştır. Sizler de bu kolaylıktan faydalanabilirsiniz. Randevu alma sistemi iki şekilde yapılmaktadır. İlk olarak ALO182’yi arayarak istediğiniz hastane için randevu alma işleminde bulunabilirsiniz. İkinci olarak da internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr ve www.mhrs.gov.tr adreslerinden çok kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz.

MHRS Nedir?

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS), hastanelerden tedavi olma amaçlı randevu sistemini sizler için kolaylaştırmaktadır. MHRS’nin en büyük amacı tüm hastaneleri, tüm poliklinikleri ve tüm doktorları tek çatı altında toplayarak karışıklığı önlemektir. Bu randevu sistemi sayesinde hastanelerde sıra bekleme süreniz en aza inebilir ve rahat bir şekilde tedavi olabilirsiniz. Merkezi Hekim Randevu Sistemi, ALO182 çağrı merkezi, internet siteleri ve mobil uygulaması üzerinden hastalarına hizmet vermektedir. İster kendiniz için ister de bir yakınınız için bu sistemden kolay şekilde randevu alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.