Karmax Plastik Kar Zinciri

20.03.2021
852
Karmax Plastik Kar Zinciri

Kış aylarında araç kullananlar için bir hayli zor olan yol koşulları artık geride kalıyor. Karda, çamur’da ve kumda kullanıma uygun olan klipsli üründür. Karmax her tür lastik için uygun olarak tasarlanmıştır. Kış aylarında üşümeden bir hayli kısa süre içerisinde takabilir ve yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bilinenin aksine birbirine bağımlı olmadan çalışan Karmax kar zinciri sayesinde birisi kopar ise hiç durmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Oldukça küçük ve hafif olmasından dolayı  aracınızda kesinlikle yer kaplamamaktadır. http://www.karmaksplastikkarzinciri.com/

Karmax Kar Zinciri

10 adet klipsten oluşan  Karmax,  kar, çamur ve kumda aracınızın oldukça sık tutunmasını sağlamaktadır. Plastik malzemeden elde edilen Karmax plastik kar zinciri, pratik ve son derece etkili kar kelepçesidir. Kolay kullanımı nedeni ile bir çok kişi tarafından oldukça fazla rağbet edilmektedir. 1 dakika içerisinde kolaylıkla takılabilen Karmax kar zinciri aracınız da yer kaplamaz.

Demir metaller ile oluşan kar zincirleriyle kış aylarında uğraşmak oldukça zor ve zahmetli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Yorulmak ya da zahmete girmek istemiyorsanız plastik kar zinciri karmax tam da size göre! 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kolaylıkla takılabilen ve patinaj çekmecen rahat bir şekilde kaldığınız yerden yolunuza devam edebilirsiniz. Kar max, ülkemiz de satışa sunulduktan kısa bir süre sonra oldukça rağbet gösterilmeye başlamıştır. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.