Kadife Kaplı Yasin

Kadife kaplı Yasin kitapları istenilen renk ve desende yapılabilir kadife kumaşında birden fazla renk ve desen seçeneği mevcuttur.

10.05.2021
1.025
Kadife Kaplı Yasin

Yasin kitaplarının dış yüzeyleri günümüzde kadife ve daha birçok malzeme ile kaplanabilmektedir.  Kadife kaplı Yasin kitapları istenilen renk ve desende yapılabilir kadife kumaşında birden fazla renk ve desen seçeneği mevcuttur. Yasin kitaplarının birden fazla çeşidi vardır bazı kitaplarda sadece Yasin suresi bulunurken bazılarında ise diğer birçok duaya da yer verilmektedir.

Sipariş verirken içerik kısmına da dikkat edilmeli ve buna göre sipariş oluşturulmalıdır. Kadife kaplı Yasin kitaplarında birçok ürün mevcuttur bunlar boyut ve renk seçeneklerinin farklı oluşundan dolayı birbirlerinden ayrılırlar. Günümüz koşullarında kadife kaplı Yasinlere etkili bir düzeyde ihtiyaç duyulduğunu ifade etmek mümkündür.

Kadife Kaplı Yasin Kitabı

Küçük boy, Büyük boy Yasin kitapları Orta boy, Rahle boy Yasin kitapları ve hafız boy olmak üzere birden fazla boyutu mevcuttur ama yine de kişilerin vermiş olduğu ölçüye göre de üretimi mevcuttur. Bunların yanı sıra Kadife kaplı ve isimli olanları mevcuttur.

Kadife kaplı Yasin kitaplarının üzerine pleksi yerleştirilerek isme özel olanları ya da istenilen bir notunuz varsa yazılabilir. Kadife kaplı Yasin kitapları genelde mevlütlerde daha çok tercih edilmektedir. Diğer Yasin kitaplarından farklı olarak sadece görsel açıdan daha hoş bir görüntüsü vardır. Kalplere huzur olan Yasin suresinin en güzel şekilde basımı ve çoğaltılması yapılmaktadır.

Kadife kaplı Yasin Kitaplarının Tercih Sebebi

Kadife kaplı Yasin kitaplarının tercih edilmesinin en önemli sebebi görünüşlerinin göze hoş gelmesidir sonrasında istenilen boyutta ve kişiye özel olarak tasarlanabilmeleri ve istenilen sayıda baskı yapılabilmesi kadife kaplı Yasin kitaplarının başlıca tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Çok sayıda yapılmasına rağmen aralarında herhangi bir fark olmaz hepsi aynı boyutta ve renkte yapılır kaç adet istenilmişse o kadar aynı renk ve boyutta ürün elinize ulaşmış olur. Yasin kitapları her zaman tercih sebebidir çünkü hem hoş kokulu hem çok güzel görünürler bu da insanlarda okuma isteğini arttırabilir. Kuran‘ın kalbi olan Yasin suresinin en güzel şekilde insanlara sunulması gerekir. Siz de bu tarz ürünleri incelemek isterseniz mutlaka https://www.ihvan.com.tr/kadife-kapli-yasin internet sayfasını ziyaret etmelisiniz!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.