İndirimli Köpek Taşıma Çantası Modelleri Hangileri

Başka bir yere taşınmanız gerektiği sırada veya aşılarını yaptırmanız gerektiği için veterinere gittiğiniz anlarda yanınızda bulunduracağınız köpek çantası modelleri en büyük yardımcınız olabilir.

01.04.2022
781
İndirimli Köpek Taşıma Çantası Modelleri Hangileri

Başka bir yere taşınmanız gerektiği sırada veya aşılarını yaptırmanız gerektiği için veterinere gittiğiniz anlarda yanınızda bulunduracağınız köpek çantası modelleri en büyük yardımcınız olabilir. Köpeğinizin boyutunu dikkate alarak farklı farklı ebat alternatifleri sunulan bu modeller arasından köpeğinizin ihtiyaç duyduğu çantayı kolaylıkla bulabilirsiniz. İster sırt çantası modelleri, ister el çantası şeklindeki modelleri seviyor olun, hem hoşunuza gidecek hem de size destek sağlayacak modelleri edinebilirsiniz.

Köpek Çantası Modelleri

Satın alacağınız taşıma çantası sayesinde köpeğini veterinere giderken veya tatile çıkarken rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Köpek çantası modelleri boyut, renk, üretildikleri materyaller gibi noktalardan kendi aralarında değişiklik göstermektedir. Örneğin köpeğinizi sırtınızda taşımanın sizler için daha kolay olacağını düşünüyorsanız sırt çantası biçimdeki bir çantayı, öte yandan elinizde taşımanın sizler için daha pratik olduğuna inanıyorsanız el çantası biçimindeki modellere bakabilirsiniz.

Köpek Çantaları

Köpek çantaları farklı farklı boyutlarda satışa sunulmuştur. Dilerseniz 60x40x30 cm boyutundaki ürünü veya 36x25x29 cm boyutlarındaki daha küçük bir ürünü tercih edebilirsiniz. Daha modern ve hareketli tasarımlar ilginizi çekiyorsa astronot sırt çantası modelleri tam size göre olabilir. Bu modellerin sahip olduğu şeffaf ön yüzey sayesinde rahatlıkla köpeğinizi görebilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin ön yüzeyinde bulunan gözenekler köpeğinizin rahatça nefes almasına imkan tanır. Eğer elinizde taşıyacağınız bir köpek çantası modelinin sizler için daha ideal olduğuna inanıyorsanız elinizle kavramaya olanak tanıyan kulplara sahip ürünlere mutlaka göz atmalısınız.

Köpek Çantası

Elle taşımaya müsait köpek taşıma çantası modelleri lila, kırmızı, siyah gibi farklı renk seçenekleriyle birlikte satışa sunulmuştur. Bu sayede dilediğiniz renkteki bir köpek çantası modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.  Bu ürünler de sırt taşıma çantalarına benzer biçimde şeffaf ön yüzey ve ön yüzeyde birkaç havalandırma deliğine sahiptir. Bu sayede köpeğinizi rahatlıkla görmekle kalmaz aynı zamanda köpeğinizin tazeye havaya ulaşabildiğine emin olabilirsiniz. Bazı ürünler hem kedi hem de küçük ırk köpeklerin rahatlıkla kullanılabilmesi için tasarlanmıştır. Bu modeller sahip oldukları özel kumaş yapısı sayesinde leke ve tüy tutmadığı gibi su geçirmez özelliğe de sahiptir. Ürünlerde kullanılan kumaş özenle seçilmiş olup kumaş kanserojen madde içermemektedir. Bazı çantalar yalnızca el ya da omuzda taşımaya fırsat verirken bazı çantaları iki şekilde de kullanmanız mümkündür. Böylece kolunuz veya omzunuz yorulduğu taktirde çantanın yerini rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Araba, tren, uçak veya gemi seyahati gibi bir planınız varsa ve köpeğinizi de yanınızda getirmek istiyorsanız köpek taşıma kafesleri sizler için daha pratik olabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.