G-RCWSLL4QWX

İbrahim Saracoğlu’ndan Lahana çorbası kürü

Özellikle kış sofralarımızı o lezzeti ile süsleyen lahana ile zayıflamanın İbrahim Saraçoğlu’nun muhteşem kürüyle mümkün olduğunu biliyor musunuz?

16.04.2021
608
İbrahim Saracoğlu’ndan Lahana çorbası kürü

Özellikle kış sofralarımızı o lezzeti ile süsleyen lahana ile zayıflamanın İbrahim Saraçoğlu’nun muhteşem kürüyle mümkün olduğunu biliyor musunuz? Evet, lahana diyeti ile kolayca zayıflayabilir ve istediğiniz formunuza kavuşabilirsiniz. Burada lahananın kendi özelliklerinin yanında kullandığımız malzemelerinden yeri oldukça önemlidir. Lahananın yanı sıra havucun ve diğer sebzelerin de kullanılmış olması zayıflama konusunda oldukça etkilidir. Lahanana sayesinde uzun süre tok kalabilirsiniz.

 Lahana Kürüyle Kaç Kilo Verebilirim

Yapılan araştırmalara göre lahana kürü ile sadece bir hafta içersin de 5 kiloya kadar verebiliyorsunuz. Bu sadece bir kere içildiğinde etkili olmayacaktır. Lahana çorbasını her gün aynı saatte ve düzenli bir biçimde içmelisiniz. Aksi halde bir faydasını göremezsiniz.

Lahana Kürü Malzemeleri Nelerdir

5 tane taze soğan, 1 veya 2 taze domates veya domates konservesi, 1 tane büyük beyaz lahana, 2 tane yeşil salça biberi, 1 demet maydanoz ve 1 adet kereviz

Lahananın faydaları nelerdir? Lahana neye iyi gelir, zararları var mıdır?
Lahana

Lahana Kürü Yapılışı

 Tüm malzemeleri ufak ufak doğradıktan sonra çorba olacak şekilde su ilave edilip düdüklü tencerede pişirin. Sonrasında isterseniz blendır dan geçirip krema kıvamına getirebilirsiniz.

Pazartesi günü:  İstediğiniz miktarda meyve (muz dışında) ve lahana kürü

Salı günü: İstediğiniz miktarda sebze (baklagiller dışında) ve lahana kürü

Çarşamba günü: İstediğiniz miktarda sebze, meyve ve lahana kürü

Perşembe günü: 5 adet muz, 4 bardak süt ve lahana kürü

Cuma günü: 300 gr. kırmızı et, 6 adet domates, lahana kürü

Cumartesi günü: İstediğiniz miktarda yağsız kırmızı et, lahana kürü

Pazar günü: Esmer pirinç, istediğiniz miktarda sebze, meyve suyu ve lahana kürü

1 hafta bu listeyi tamamen uyguladıktan sonra daha önceki yaptığınız gibi 1 hafta boyunca eski yemek düzeninize dönebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.