İbrahim Saraçoğlu Sinüzit Kürü Bitkisel Tedavisi

20.03.2021
660
İbrahim Saraçoğlu Sinüzit Kürü Bitkisel Tedavisi

Sinüzit son derece kötü bir hastalıktır çok kötü bir baş ağrısı yapmaktadır. Siz sinüzit olan kişilere şimdi bu sinüziti tanımlayalım. Burun,alın göz çevresi ve şakak çevresinde içi hava ile dolmuş boşluklara sinüs adı verilir. Sinüslerin boyutları kişiden kişiye değişir. Sayıları ile 12 ila 20 civarındadır. Bu sinüsler bir kanal yardımı ile buruna açılır ve bu kanalların iç bölgesinden burun mukozası dediğimiz sıvı geçer. Bu mukoza solunum yolunun ısıtılması ve nemlendirilmesi için gereklidir.

Fakat bu mukoza iltihaplarınıza sinüzit denen şey olur. Bazı insanlarda sinüs hastalığı genetik olarak gelir. Bazı kişilerde ise sinüzit hastalığına diğeri insanlardan daha fazla risk altındadır.

Şimdi bu insanların ne gibi zorlukları oluyor diyorsanız. Soğuk kış günlerinde soludukları soğuk havayla bu sinüs boşlukları dolacaktır. Bu nedenle baş ağrısı göz ağrısı yapacaktır. Bu yüzden insanlar çok zorlanmaktadırlar. Sinüzit tedavileri ilaçtır. Doktor tarafından verilen geniş spektrumlu antibiyotikler yada dekonjestanlar yardımıyla tedavi uygulanabilir. Bu ne kadar iyi diyorsanız baş ağrınızı kesmeyecek sadece tedaviye giden dolu açacaktır. İlaçla nereye kadar gidecekse gider daha sonra baş ağrılarınız devam edecektir. İsterseniz ilaçsız ve hemen çözüm bulmak istiyorsanız endoskopikyöntemlerle ile cerrahi kullanarak bu boşlukları doldurabilirsiniz. Yada sizde diğer kullanıcıları gibi ne ilaç kullanarak ne de cerrahi yardım alarak bu sinüzit hastalığından kurtulmak istiyorsanız doğaya başvurabilirsiniz. Bu hastalıkta doğada elbet bir devası vardır. İbrahim Saraçoğlu sinüzit hastalığına karşı oluşturmuş olan kürünü kullanarak sinüzitte oluşan baş ağrınızı ve bu boşluklarınızı doldurabilirsiniz. Bu kür İbrahim Saraçoğlu tarafından yapılmıştır.

İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Sinüzit Tedavisi için Oluşturulmuş Kür

Şimdi sizin ilk olarak taze olamayan kurumuş olan papatya kurusunu bulacaksınız. Biraz fazla alın çünkü bu işlemi sürekli yapabilirsiniz. İki üç yemek kaşığı papatyayı kaynamakta olan suya atınız.5 Dakika sonra bu tencerenin üstünde yüzünüze bir temiz havlu koyarak bu çıkan buharı hem ağızdan hem de burundan soluyunuz. Bu işlemi 5 dakika yapınız. Daha sonra havluyu kaldırın 3 dakika bir durun. Sonra 3 dakika dolduğunda aynı havluyla tekrar işlemi yapın.3 günde bir bu işlemi yapınız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.