İbrahim Saraçoğlu Prostat İltihabı

20.03.2021
764
İbrahim Saraçoğlu Prostat İltihabı

Erkeklerde sıklıkla görülen ve son derece rahatsız edici olan prostat iltihabı önemsenmediğinde ciddi rahatsızlıklara neden olabilir.

 Günlük rutin yaşamını önemli ölçüde etkileyen iltihaplanmanın çözümü için Saraçoğlu, eğer altında yatan çok ciddi nedenler yoksa uygulanan kürlerle bu sorununun çözülebileceğini iddia etmektedir.

Prostat iltihaplanmasını iki kısma ayırabiliriz. Bakterilerden kaynaklanmayan ve iyi huylu diyebileceğimiz prostat sorunlarında kür çözüm için etkili olabilir.

Bakterilerin neden olmadığı prostat iltihaplanması erkeklerde sık idrara çıkma, idrarı yaparken yanma, halsizlik gibi belirtiler temel belirtilerdir. Bu sorunların çözümü çok daha kolay olabilmektedir.

Bunun dışında eğer iltihaplanma bakterilerden kaynaklanıyorsa çok daha ciddi problemler olabilmektedir.

Bakteriden kaynaklana iltihaplanmada çok daha ciddi belirtiler görülür. Grip, ateş yükselmesi, idrara yaparken ağrı, semende kan görülmesi gibi belirtiler olmaktadır.

Bu gibi durumlarda vakit kaybetmeden doktora başvurulmalıdır.

İyi Huylu Prostat İçin Saraçoğlu Kürü

İltihaplanmalar iyi huylu ise bu konuda İbrahim Saraçoğlu prostat kürü uygulanabilir.

Saraçoğlu’nun prostat iltihaplanması için önerdiği formüller şöyledir; Bir litre ölçüsünde kaynayan suyun içerisine 250 gr ölçüsünde brokoliyi atarak haşlanmasını sağlayın. Brokoli iyice haşlanınca suyunun ılınmasını bekleyin ve suyunu süzün.

Sabah öğle ve akşam olmak üzere hazırlamış olduğunuz brokoli suyunu üç öğüne bölün ve aç karına tüketin. İçtikten ilk yirmi dakika içerisinde bir şey yemeyin.

Bu kürü bir hafta yapın üç gün ara verin ve üç hafta bu şekilde tekrarlayın.

Saraçoğlu bu kür sayesinde prostat iltihaplanmaları belirtileri önemli ölçüde azalacağını belirtir.

Şikayetlerden Uzun Süredir Devam Ediyorsa Süre Uzatılır

Eğer prostat iltihabı sorunları uzun süredir devam ediyorsa yukarıda söylene  kürün süresi uzatılır. 45 gün gibi zaman dilimine yayarak kürü uygulamak gerekir.

Brokoli kürü dışında 10 ar gr kereviz yaprağı ve hazenbel de bir litre suda kaynatılarak demlendikten sonra tok karına bir su bardağı içilebilir. Bu uygulama en az bir ay devam 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.