İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma ve Kuralları

İbrahim Saraçoğlu tarafından boy uzatma amacı ile hazırlanan kür 12 – 22 yaş arasındaki gençlerde etkili sonuç vermektedir.

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma ve Kuralları

Ergenlik dönemindeki gençler ve birçok kişi boyunun daha fazla uzamasını istemektedir. İbrahim Saraçoğlu tarafından boy uzatma amacı ile hazırlanan kür 12 – 22 yaş arasındaki gençlerde etkili sonuç vermektedir. Boy uzaması genetik özellikler ve her yaşın unsurlarına göre değişkenlik göstermektedir. Fakat bu kür ile boy uzamasına yardımcı olmaktadır. Boy uzatma kürü 6 aydan 2 yıla kadar kullanılabilmektedir.

Boy Uzatma Kürü Kuralları

Boy uzatma kürü uygulanmasında belirli kurallara uygun hareket etmek gerekmektedir. Kürün etkili olması için ilk kural toriki palamut, uskumru, kefal balıklarından bir tanesinin haftada en az 3 defa 200 – 250 gram olarak buğlama veya ızgara olarak tüketilmesi gerekmektedir.

Bu balıkların sırt kısımlarının siyah etli kısmı boy uzamasında etkin rol oynamaktadır. Küçük yaşlardaki çocuklara boy uzatma kürü uygulanacaksa 12 yaşına kadar çocuğa haftada 3 kere dört balık çeşidinden birinin yedirilmesi gerekmektedir.

12 yaşından büyük çocuklarda bu kural tek başına etkili olmamakta, destek gerekmektedir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan bitkisel bir çayın 6 ay boyunca içilmesi gerekmektedir.

Boy Uzatma Kürü

Boy uzatma kürü çayı İbrahim Saraçoğlu’nun internet sitesinde satılmaktadır. 12 – 22 yaş çocuklarda boy uzatmak için bu çayın demlenerek içilmesi gerekmektedir. Bu çaydan etkili sonuç alabilmek için 6 ay veya isteğe göre 2 yıl boyunca düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

İnternet sitesi üzerinden satılan bu bitkisel ürünün haftada 1 kez demlenip içilmesi gerekmektedir. 6 ay üzerinde kullanım sürelerinde, dikkatli kullanmak gerekir. Hiçbir yan etkisi bulunmasa da bitki çayının etkisini göstermesi için 6 ay boyunca uyguladıktan sonra 1 ay ara vererek devam etmek gerekmektedir. İbrahim Saraçoğlu internet sitesi üzerinden satılan çay dışında taklit ürünlere itibar edilmemelidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.