H100 Aşısı

H100 aşısı hyalüronik asit aşısıdır. ; estetik merkezlerinde gençleştirme işlemlerinden bazıları. Yaşa bağlı olarak derideki nem kaybının toparlanmasında, kuru ciltlerin canlandırılmasında, sarkma kırlarında olan bölgelerin sıkılaştırılmasında kullanılan yöntemlerden bazılar

19.03.2021
678
H100 Aşısı
H100 aşısı hyalüronik asit aşısıdır. ; estetik merkezlerinde gençleştirme işlemlerinden bazıları. Yaşa bağlı olarak derideki nem kaybının toparlanmasında, kuru ciltlerin canlandırılmasında, sarkma kırlarında olan bölgelerin sıkılaştırılmasında kullanılan yöntemlerden bazıları. Her yaştaki kişilere kuruluyor. Ancak uzman ve profesyonel ekiplerin onayı analiz ediyor son derece.
H100 Aşısı Hangi Sıklıkla Uygulanmalıdır?

H100 aşısı ciltteki deformasyonun bağlantısı bağlı olarak doktor veya uzman görüşü incelemeleri birkaç kaç seans yapılacağına karar verildi. Cildin kuruluğu ve nem bağlantısı bu konuda bilgi vericidir. Fazla deformasyon olmayan ve genç hastalardade 2 seans yeterli. Seanslar arasında en az 15 gün en fazla 21 gün aralık bulunmalıdır. Orta yaş ve biraz üstü ciltlerde 2 veya 3 seans uygulandı. Bu denizler aradıkları da aynı şekilde 15 gün ile 21 gün içerisinde yapılır. Daha yaşlı ve deformasyonu fazla ciltlerde ise, 3 ile 5 seans yapılacaktır. Bu seanslar en az 7 gün en fazla 15 gün aralıklarla uygulanmıştır.

 

Kimler Yaptırmamalı?

Yüz – Boyun – Gıdı – Elinde orada herhangi bir deri hastalığı olan, mevcut rahatsızlıkları geçene kadar yaptırmamalıdır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.