Göbek Eritmek İçin Kür

Göbek yağları özellikle kadınların vücutlarında en rahatsız oldukları bölgeler arasında yer almaktadır. Göbek yağlarını kısa sürede ve kolayca eritmenizi sağlayacak

19.03.2021
940
Göbek Eritmek İçin Kür

Göbek yağları özellikle kadınların vücutlarında en rahatsız oldukları bölgeler arasında yer almaktadır. Göbek yağlarını kısa sürede ve kolayca eritmenizi sağlayacak kür ile göbeğinize veda edebilirsiniz!

Göbek Eriten Kürün Malzemeleri ve Hazırlanışı

Göbek yağlarını kolayca etmenizi sağlayacak bu bitkisel kür hazırlamak için ihtiyacınız olan malzemeler ve kürün hazırlanış şekli şu şekildedir:

Malzemeler

.  Taze lahana yaprağı (4 adet)

.  Taze maydanoz (1 demet)

Sulu limon (1 adet)

.  Yarım litre su

Hazırlanışı

  1. Göbek eriten bitkisel kür hazırlamak için klorsuz yarım litre suyu kaynatın ve içerisine lahana yapraklarını atın.
  2. Lahana yapraklarını bu kaynar su içinde en az 3 dakika kaynattıktan sonra içerisinde bir demet maydanozu da ilave ederek yaklaşık 3 dakika daha kaynatın.
  3. Daha sonra karışımı ocaktan indirerek soğutun.
  4. Soğuyan karışımı süzerek içerisine bir limonun suyunu ekleyin.

Göbek Eriten Kürün Kullanımı

Göbek eritme bitkisel kürü kullanımı oldukça basittir. Bunun için hazırladığınız bu sudan günde iki yada üç kere aç ya da tok karnına için. Kürü her gün taze olarak hazırlayın. Dolapta kürü bekletip kullanmayın. Kürün kullanımında belki de en önemli olan şey gün içerisinde herhangi bir şekilde tatlandırıcı kullanmamaktır. Kürü sade bir şekilde 3 hafta boyunca tüketin. Kürü sadece 3 hafta kullanın ve arkasından küre uzun bir süre ara verin. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.