Gaziantep Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları ve Randevu Alma

Gaziantep Şehir Hastanesi’nden randevu almak için MHRS online randevu sistemini kullanabilirsiniz.
Aynı zamanda 182 randevu merkezini arayarak müşteri hizmetleri ile birlikte Gaziantep Şehir Hastanesi için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

13.04.2023
102
Gaziantep Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları ve Randevu Alma
Hastane: Gaziantep Şehir Hastanesi
Telefon: 
Fax: 
Randevu Telefon: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )
İl: Gaziantep
İlçe: Şahinbey
Adres: İbn-i Sina Mahallesi, 27470 Şahinbey
Web Sitesi: 
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Gaziantep Şehir Hastanesi 28 nisan 2023 yılında açılması bekleniyor. Ancak hastane tamamı için 2 mayıs 2023 açılması bekleniyor. Hastane içerisinde son teknolojik cihazlar bulunmaktadır.

Gaziantep Şehir Hastanesi pek çok bölümde hizmet sunması bekleniyor. Geniş kapsamlı sağlık hizmeti ve son teknolojik cihazları ile yüksek kalitede sağlık hizmeti sunuyor. Açılması beklenen Gaziantep Şehir Hastanesi tam kapasitesi ve 5 bin personeli ile hizmet vermesi bekleniyor. Hastane’nin toplam yatak kapasitesi 1.875’dir. Kadın Doğum ve Çocuk bölümünde 489 yatak bulunmaktadır. Diğer bölümlerde de yatak sayıları netleştirilmiştir. Hastane içerisinde 60 ameliyathane ve 277 yataklı yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.

Gaziantep Şehir Hastanesi 475 poliklinik ile vatandaşlara hizmet sunacaktır. Hastanede hizmet verecek personeller ve hekimler bölümlerine göre belirlenmektedir. Kadın Doğum alanında hizmet verecek doktorlar da hastane’nin açılış tarihini bekliyor. Hastane inşaatı hızla devam ediyor ve 2021 yılı içerisinde hastane’nin hizmet vermesi bekleniyor.

Gaziantep Şehir Hastanesi Randevu Alma

Tüm hastanelerde olduğu gibi Gaziantep Şehir Hastanesi‘nden randevu almak için MHRS online randevu sistemini kullanabilirsiniz. Bunun için T.C kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak doktor ve tarih seçeneklerini doldurarak kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda 182 randevu merkezini arayarak müşteri hizmetleri ile birlikte Gaziantep Şehir Hastanesi için randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hastaneler için randevu oluşturma geçmiş yıllarda oldukça zordu. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte online bir şekilde hastaneye gitmeye gerek kalmadan randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Hasta bünyesinde hizmet verecek tüm hekimler Türkiye’nin en iyi doktorlarıdır. Pek çok bölümde hizmet sunmayı hedefleyen Gaziantep Şehir Hastanesi için kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz. Bu iki yöntem sayesinde hastaneye gitmeye gerek kalmadan kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.