Gaziantep Şehir Hastanesi Doktorları ve Randevu Alma

Gaziantep Şehir Hastanesi kendi sitesinden randevu verilmemekte, şu yollarla randevu alınmaktadır.
MHRS hastane randevu sitesi

Alo 182 randevu hattı

E nabız uygulaması

E devlet yönlendirmesi ile hastane randevuları alınabilmektedir.

13.04.2023
91
Gaziantep Şehir Hastanesi  Doktorları ve Randevu Alma
Hastane: Gaziantep Şehir Hastanesi
Telefon: 
Fax: 
Randevu Telefon: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )
İl: Gaziantep
İlçe: Şahinbey
Adres: İbn-i Sina Mahallesi, 27470 Şahinbey
Web Sitesi: 
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Gaziantep Şehir Hastanesi Ortopedi Doktorları ve Randevu Alma

Gaziantep Şehir Hastanesi ortopedi doktorları kemik kırılması, romatizma, bel fıtığı gibi harekete bağlı hastalıklarda hizmet vermektedir.

Gaziantep Şehir Hastanesi randevu alma işlemlerinizi hastane yapım sürecini de dikkate alarak oluşturabilirsiniz. Çeşitli kanallardan açılan polikliniklerden işlem yapılabilmektedir.

Gaziantep Şehir Hastanesi Yatak Sayısı

Oda sayısı 1458 olan Gaziantep Şehir Hastanesi’nde yatak sayısı 1875’tir. Geniş kapasitede hizmet veren kurum, ortopedi uzmanlarıyla kaliteli bir tedavi uygulaması sunmaktadır. Ayakta ve yatarak tedavi yollarından birini uzmanınızın yönlendirmesine göre tercih edebilirsiniz.

Yatarak tedavilerde refakatçi ve taburcu işlemleri konusunda yönlendirmeler yapılmaktadır. Ayakta tedavilerde tahlil gibi işlemleri zamanında yaptırmaya önem veriniz.

Gaziantep Şehir Hastanesi güncel bilgilerini kendi sitesinden düzenli olarak takip edebilirsiniz. Uzman seçimlerinizi ana sayfa yönlendirmeleri sağlayacaktır. Ortopedi ve travmatolojide cerrahi işlemlere göre poliklinikler değişebilecektir. Genetik kalça çıkıkları, bacak eşitsizliği, menüsküs, sinir sıkışması ve siyatik sorunları için başvurularınızı yapabilirsiniz.

Randevu Alamıyorum Ne Yapmalıyım?

Gaziantep Şehir Hastanesi randevusu alamayanlar için hastane bölümlerinde aktiflik durumunu kontrol edebilirsiniz. Salgın ve inşaat gibi etkenler dışında hat yoğunluğu da neden olabilir.

Gaziantep Şehir Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

Ortopedi uzmanı randevusu alacaklar için çeşitli yollarla hastaneden işlem yapılabilmektedir. Gaziantep Şehir Hastanesi kendi sitesinden randevu verilmemekte, şu yollarla randevu alınmaktadır.

  • MHRS hastane randevu sitesi
  • Alo 182 randevu hattı
  • E nabız uygulaması
  • E devlet yönlendirmesi ile hastane randevuları alınabilmektedir.

E Devletle Gaziantep Şehir Hastanesi Randevusu Nasıl Alınır?

E devletle randevu alabilmek için e devlete kendi kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. Hastane randevu kelimesini arama çubuğuna yazmanızın ardından karşınıza çıkan linke tıklamanız gerekecektir. Sayfa sizi mhrs sitesine, mhrs.gov.tr adresine yollayacaktır. Yeni hastane linki üzerinden hekim seçimi ve bölüm taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Gaziantep Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ve Randevu Alma

Kardiyoloji alanında önemli yatırımlar yapan devletimiz Gaziantep Şehir Hastanesi Kardiyoloji bölümünde de hastalara hizmet vermektedir.

Gaziantep Şehir Hastanesi kardiyoloji kalp ve damar hastalıkları yaşayan vatandaşlarımız için hizmet veren bu alanda modern tetkik ve tedavi yöntemleri uygulayan hastaneler arasında yer almaktadır. Bu nedenle bu tür rahatsızlıkları olan vatandaşlarımız için önemli modern araç ve gereçler kullanan hastalıklarınızın tespiti ve tedavisi noktasında son derece öz verili çalışan kardiyoloji doktorları için Gaziantep ilinde yapmanız gereken Gaziantep şehir hastanesi kardiyoloji doktorları randevu alma sistemini kullanmanız.

Siz de kardiyoloji bölümü Gaziantep Şehir Hastanesinden randevu almak için yazımızın devamını okuyunuz.

Gaziantep Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Gaziantep’de yaşayan vatandaşlarımız için Gaziantep Şehir Hastanesi sağlık alanları bakımdan önemli bir değere sahiptir. Bu açıdan uzman ve deneyimli doktorlardan sağlık alanlarından hizmet almak isteyenler e randevu ve alo 182 üzerinden kolay bir şekilde randevu alabilmektedir.

Kardiyoloji bölümü kalp ve damar hastalıkları yaşayan hastalara önemli tedavi yöntemleri sunan modern uygulamalarla beraber tetkik ve araştırma bakımından deneyimli Gaziantep Şehir Hastanesi kardiyoloji doktorları ile çalışan bir hizmet alanıdır. Siz de kalp ve damar hastalıkları alanında Gaziantep Şehir Hastanesi randevu sistemi sayesinde kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Şehir Hastanesi Kardiyoloji Randevu Alma

Gaziantep ilinde ve çevresinde yaşayan kalp ve damar hastalıkları bakımından önemli hizmetler sunan Gaziantep Şehir Hastanesi kardiyoloji bölümü randevu için yapmanız gereken ilk ve önemli şey alo 182 den kolay bir şekilde randevu alabileceğiniz bölüme ulaşmak aynı zamanda randevu alabilmek için e randevu sistemi üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde de randevu alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.