E-SİGARA, SİGARA BIRAKTIRIYOR MU?

19.03.2021
624
E-SİGARA, SİGARA BIRAKTIRIYOR MU?

E-Sigara , GENELLİKLE sigara bırakmak isteyenlerin A.Ş. zararlarından kurtulmaya çalışanların Tercih Ettiği Bir tür elektronik sigaradır. Halk arasında e-sigara, elektronik sigara, e-puro ettik elektronik puro Olarak adlandırılmaktadır. Böğürtlenli, naneli vb. Farklı tatlara Sahip olanları da bulunmaktadır bu elektronik cihazın. Cihazın çalışma mantığı, İÇERİSİNDE pil ziyaretinde Özel Sıvı Sayesinde buhar oluşmaktadır. Bu buhar tıpkı gerçek sigara dumanı gibi içeri çekilmektedir. İsteğe Özel nikotinli Sıvı Elde edebilirsiniz, Tamamen Sizin Isteğiniz A.Ş. arzunuza Göre ayarlanabilmektedir. E-sigara’dan çıkan duman Değil buhardır. İçerisinde Bulunan hava sensörü, Sigaranın ucundan hava çekildiğinde algılar A.Ş. Entegre Edilmiş Olan devreyi tetikler. Akabinde power açılış A.Ş. atomizör teli titreyerek wolfram telini ısıtır. Bu telde İÇERİSİNDE Bulunan sıvıyı isi yoluyla şoklar buhar Haline getirir ettik. Elde edilen buhar havayla karıştığından soğuk buhar Haline gelir.

Sigarayı Bir anda bırakamayacağınız Için  E-sigara  ayarlanabilmektedir. Farklı Farklı seviyeler bulunmaktadır sizler bu seviye Sayesinde nikotini azaltarak 0 nikotine gelirsiniz ettik. Sigarayı bırakma aşaması 0 nikotine ulaştığınızda Bitmiş olur. Kullanılan Kartuşlar sizlerin nikotin oranınıza Göre ayarlandığı Için bu sigarayı kullanırken nikotin İhtiyacı duymazsınız. Dudak tiryakileri dilerlerse  elektronik Sigaranın  kullanımına devam edebilirler. 

Elektronik Sigaraların Zararlı mı? 

Cıktıgı andan itibaren  E-sigara  Almanya’da yasaklanmıştır. Kullanmak satmak kesinlikle yasak ettik. Türkiye pazarına Eklendi müthiş bir hızla giren bu sigaralar Tüketiciler Tarafından ilgi gordu. Peki, normal sigaradan daha az zararı Bulunan bu sigara neden Almanya ziyaretinde Diğer Bir Kaç Ülkede yasak? Bu soru açıkcası bizleri de düşündürmektedir. Gerçekten tütünden daha mı zararsız? Almanya’nın yanı Sıra; Çin, Norveç, İsviçre gibi ülkelerde yasaklanmıştır. Elektronik Sigaranın İçerisinde Bulunan sıvıların maddelerin Tamamı kimyasaldır ettik. Kimyasal nasıl olur da tütünden daha zararsız Olabilir? E-sigara’da Bulunan Likit adı Verilen Sıvı kanserojen madde içerdiği kesinleşmiş Bir sonuçtur. Anabasine, myosmine beta nikotryine maddeleri İÇERİSİNDE bulunmuştur ettik. Bu maddeler nikotin zehirlenmesine yol açabilecek düzeydedir. . Bu maddelerin en tehlikelisi imkb Bir tür zehir Olan Anabasine’dir  Anabasine;  tütünde Bulunan A.Ş. böcek öldürücü etkisine Sahip Tabanı alkol yapısına ya dayanarak maddedir.  GENELLİKLE sigara bırakmak isteyenlerin Tercih Ettiği E-sigara göster Aslında göründüğü gibi zararsız Değildir. İnsanlar tütünün zararlarından kurtulmak Için Kendilerini elektronik sigaraların zararlarına bırakmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.