Diş Estetiğinin Aranılan Adresi Hospitadent

20.03.2021
825
Diş Estetiğinin Aranılan Adresi Hospitadent

Dişlerimizin fonksiyonel açıdan tam işlevli olması ve doğal sağlığına kavuşması kadar şüphesiz ki diş; estetik açıdan da büyük öneme sahip. Rahatça gülümsemenin, konuşmanın, yaratılmak istenen hem prestijli hem de güzel görüntünün anahtarı olan dişler için ise güvenebileceğiniz diş tedavisi imkânlarının neler olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Diş tedavisinin ve estetik uygulamaların güvenilir merkezi Hospitadent ailesi olarak yanınızdayız.

Diş estetik görünümüne yönelik uygulamalar

Son dönemin en çok tercih edilen hem yenilikçi hem de teknolojik uygulamaları ile aradığınız hizmeti sizlere sunmak için bekleyen Hospitadent’in diş estetiği alanındaki uygulamaları, yalnızca görsel değil fonksiyonel anlamda da aradığınız etkiyi bulmanızı sağlayacak.

Pembe estetik yöntemi diş etlerinde yalnızca aynı seviyede görünen dişler değil, simetrik duran bir diş eti yapısına da sahip olmanın önemi üzerinde durulmaktadır. Bu amaçla diş etlerinin yanı sıra klinik değerlendirmeler ile kemik yapısı da incelenen hastalarımıza tercihen lazer yöntemi ile müdahalede bulunulur. Diş estetik görüntüsü ile sizlere bambaşka bir gülüş ve güzellik kazandırırken aynı zamanda artık daha sağlıklı bir ağza da mümkün olmanın en yenilikçi yollarından birini keşfetmiş olabilirsiniz.

Bir diğer örnek olarak verilebilecek uygulamamız olan estetik diş dolgusuise diş renginden şikayetçi olanlara ışık ile istenilen rengi vermeyi amaçlar. Tedavilerimizin her birinde olduğu gibi minimum diş kaybı ile maksimum başarı vaat eden bu yöntemde ise yalnızca daha iyi bir  diş rengi değil; kalıcı bozuklukların dolgu ile doldurulması, çürük ve kırık onarımı, diş boyunda uzatma, dişler arası boşlukları kapatma gibi birçok farklı hedefe başarı ile ulaşılır.

Uzun süreli etki ve yenilikçi çözümler bir arada

Yalnızca 15 ila 60 dakika arasında bir süre içerisinde yepyeni dişlere sahip olmanızı vaat eden yöntemlerimizin yanı sıra teknolojinin en iyi şekilde değerlendirildiği dijital diş hekimliği ya da lazerle diş estetik tedavisi gibi birçok farklı yöntemle de hizmet vermekteyiz. Kısa sürede etkisi elde edilen yöntemlerin yanı sıra diş teli ve ortodonti alanında da hizmet sunuyoruz.

Diş estetik açıdan birçok farklı sorunlar yaşatabilen, ancak bir o kadar büyük önem taşıyan bir yapı. İster uzun süreli tedaviler, ister teknolojinin temel alındığı yenilikçi tedaviler olsun, sizin için yapılan kapsamlı değerlendirme sürecinin sonrasında önerilecek olan en uygun uygulamanın gerçekleştirilmesi aşamasında da kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile Hospitadent ailesi olarak yanınızdayız. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.