Crop Gömlek Özellikleri

Crop gömlek, önü açık bir elbise şeklinde dokunmuş bir kumaştan yapılan bir giysi türüdür.

25.06.2022
607
Crop Gömlek Özellikleri

Crop gömlek, önü açık bir elbise şeklinde dokunmuş bir kumaştan yapılan bir giysi türüdür. Ön ve yanlar genellikle düzdür, ancak daha fazla şekil vermek için arka kısım kavisli veya konturlu olabilir.

Özel bir gömlek veya gömlek elbise olarak da bilinen bir crop gömlek, daha hafif bir kumaştan, tipik olarak pamuktan yapılmış, gömme bir bele ve alevli stil bacaklara sahip yakalı bir gömlektir. Yüksek, giyimli bir görünüm için genellikle özel dikilmiş kot pantolon veya eteklerle giyilir.

Crop Gömlek Nasıl Giyilir?

Crop Gömlek sıkı bir şekilde oturmalı ve beli hafifçe inceltilmelidir. Belinde büyük bir kumaş kıvrımı olan crop gömleklerden kaçının – bu tarz ironik “şık” bir görünüm için daha uygundur. Crop Gömlek kumaşını hafif ve havadar tutun – sert veya ağır hissetmesini istemezsiniz.

Crop Gömlek giymek için, gömleğinizin uçlarını dikkatlice beldeki bir düğüme çekerek başlayın. Gömleği bel bandına sokun ve düğümü sıkıca çekerek sabitleyin. Ardından gömleğin ucunu düğüme sokun ve kumaşı gömleğe kadar sıkıca çekin. https://www.suestoreonline.com/crop-gomlek sitesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.