Cilt Kırışıklıkları İçin Maske Kürü

Zamanla yüzümüzde sarkıntılar ya da yüz hatlarının esnemesiyle oluşan kırışıklıklar olacak

20.03.2021
953
Cilt Kırışıklıkları İçin Maske Kürü

Zamanla yüzümüzde sarkıntılar ya da yüz hatlarının esnemesiyle oluşan kırışıklıklar olacak.  Zamanlar aşınan yüz hatları alt taraftan salınarakkırışıklık yapacak. Bu bazıları için yaşlanma belirtisi olarak gözükmektedir. Fakat bu son zamanlarda stresli yaşam ve yoğun yaşamdan dolayı yüz hatları çok erken bozulmaktadır.

Erkeklerde pek sorun haline gelmese de kadınlar için bir korkulu rüyadır. Bayanlarda otuz yaşını geçtiğinde hemen kırışıklık kaygısı almaktadır. Daha başlamadan düşündükleri için stresten bu süreci daha fazla hızlandırmaktadır. Bunun için ünlü bilim adamımız ve doktorumuz İbrahim Saraçoğlu’nun diğer hastalıkları ya da sorunlara bulduğu çözüm gibi bu soruna da çözüm buldu. Biliyorum bayanlar korkulu rüyanız İbrahim Saraçoğlu kırışıklık kürü sayesinde ortadan kalkacaktır. Fakat kürü vermeden önce siz kırışıklık sorunu yaşayanlara birkaç tavsiyem olacaktır. İlk başta uyku düzenizi düzene sokacaksınız. Sonra yaşamınızdaki yoğunluğu azaltmanız gerekmektedir. Azaltamıyorsanız kesinlikle stresten uzak durunuz. Stresten uzak durmadığınız sürece kürlerin kesinlikle bir faydası olmayacaktır. Bunu belirttikten sonra kürlere geçelim

İlk olarak 2 fincan suda haşlamanız gereken keten tohumlarınızı edininiz. Sonra tohumlar iki fincan suda kaynatınız. Tohumlar yumuşadıktan sonra süzün. Sonra onları püre haline getiririniz. Eğer yüzünüzde belirli olarak kılcal damalardan yoksa dayanacak sıcaklıkta olacak derece keten tohumu püremizi yüzünüze maska olarak uygulayınız. Daha sonra yüzünüzde kırmızılık veya belirgin damalar varsa lütfen soğuk olarak sürünüz. 20 dakika dürün ve etki etmesini bekleyiniz. Gerildiğini anladığınızda yüzünüzden siliniz. Daha sonra ılık su ile yıkayınız ve kaliteli bir nemlendirici ile suratınıza destek yapınız.

Yumurta Beyazı Ve Bal Maskemiz: 1 adet yumurta akını 2 yemek kaşığı süzme bal ile iyice karıştırınız. Yüzünüze sürünüz ve 20 dakika sonra etkisini göreceksiniz bir süre sonra ılık su ile yüzünüze suyu çarpmadan lokal olarak yıkayınız. Fakat bu kürü uygularken kesinlikle yüzünüzde kıllı bölgelere sürmeyiniz yoksa ağda etkisi bırakır.

Cilt Kırışıklıkları İçin Maske Kürü

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.