Bonita Nail Güzellik Merkezi

Bonita Nail güzellik merkezi olarak kurulduğumuz günden itibaren kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizi memnun ediyoruz.

26.01.2023
354
<strong>Bonita Nail Güzellik Merkezi</strong>

Bonita Nail güzellik merkezi olarak kurulduğumuz günden itibaren kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizi memnun ediyoruz. Tırnak bakımınıza gereken özeni gösteriyoruz ve malzemeleri randevu öncesinde dezenfekte ediyoruz. Bütün çalışanlarımız ayrı ayrı uzmanlık alanlarına sahiptir buna göre rezervasyon kabul ediyoruz. İstediğiniz hizmeti konforlu bir alanda sizlere sağlıyoruz.

 Tırnak Hizmetlerimiz

 Biz bonita nail kadıköy olarak tırnak bakımında tüm hizmetleri sağlıyoruz. Manikür, kalıcı oje, protez tırnak, tırnak güçlendirme, jel protez ve pedikür olmak üzere tüm hizmetlerimizi uzman ekibimizle sizlere sunmaktayız. İsteğinize bağlı üç hizmetimizi bir arada alarak daha uygun fiyata hizmet alabilirsiniz.

 Tırnak bakımı hizmetlerinde uzun süreli hizmet sağladığımız için bonita nail randevu almayı unutmayın. Böylelikle ayırdığınız gün ve saat sizin olur. Ayrıca daha kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 Tırnak Bakımı

 Son zamanların rağbet gören işlemi protez ve jel tırnak bonita Nail güzellik merkezinde de uygulanır. Bunun yanında manikür ve kalıcı oje gibi hizmetleri de ek olarak alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden istediğiniz hizmete tıklayarak istediğiniz gün ve saati ayarlayabilirsiniz. Telefon numaramız üzerinden de iletişime geçmeniz yeterlidir.

 Tırnaklarınıza gereken özeni verdiğimizde tırnaklarınız daha pürüzsüz ve canlı gözükür. Bu işlemlerin hepsi 1 ve 2 saat sonucunda tamamlanır. Böylelikle çok kısa süre içerisinde istediğiniz şekilde tırnaklara sahip olabilir ve uzun süre kullanma imkanı yakalayabilirsiniz. Bonita Nail olarak istediğiniz hizmetleri hızlı ve kaliteli bir şekilde siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.