Benev Ürünleri

20.03.2021
1.005
Benev Ürünleri

Benev, Amerika’da yalnızca doktor ve plastik cerrahların kiniklerinde bulunan bilimsel ve dermokozmetik bir markadır. Benev’in felsefesi “cildin doğal ritmini bozmadan, cilt problemlerinin azalmasına yardımcı olmaktır.” GMP Teknolojisi yani üst düzey üretim teknolojisi ve kalite anlayışı ile üretilen ürünlerin sonuç odaklı olması ve etken maddelerde kaliteli esterler kullanılması, bilim adamları, dermatoloji alanın yararlı olabilecek çözümler üretmesi ile üst düzey bir kalite ve sonuç odaklı olan ürünleri ile profesyonel bir şekilde tüketiciye sunulmaktadır. Benev markası, aynı ürün üzerinde oynayarak, bir sonraki sezonda yeniden bir ürün üretmiş gibi göstererek piyasaya sunmak yerine yeni ürün ürettikleri zaman çita yükseltilerek kategori değiştirilmektedir. Örneğin Growth Factor kategorisi gibi. Bundan dolayı da Benev felsefelerinden tüketiciyi ilgilendirecek anlayışlardan biri de “tüketicinin ihtiyacı olan her şeyi verir ve ihtiyacı olmayan hiçbir şeyi vermez” anlayışı bulunmaktadır.

Benev ürünleri; Hyaluronic Acid, Titanium Dioxide, Skin Stamp, Squalane, Yağda Çözülen C Vitamini (Tetrahexyldecyl Ascorbate), Büyüme Faktörleri gibi insan sağlığına yararlı olan etken maddeleri ve ürünleri Dünya’da ilk olarak üretmiştir. Ayrıca bu konuda da bilimsel olarak fazlasıyla öne çıkmış bir markadır. Benev markası felsefe olarak da daima bilimin ışığı altında, yalnızca ürün satışıyla değil eğitim, kalite, doğru bilgi ve bir yaşam tarzı vermektedir. Çünkü Benev ürünleri kalitedir, güvendir ve yaşam tarzıdır.

Benev ürünleri, cildinizin doğal ritmini hiçbir şekilde bozmadan cilt problemlerinin azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Bilimsel dermokozmetik markası Benev, cilt görünümünü yapılandırarak zayıflamış cildi çevresel faktörlere karşı güçlendirerek cildin nem ve lipid seviyesini dengeler. Tüm bunlar dışında fazla yağdan ve kirden dolayı tıkanan gözenekleri açarak cildi temizlemek ve arındırmak Benev’in hedefleri arasındadır. Benev ürünleri içerisinde temizleyiciler, nemlendiriciler, c vitamin ürünleri, anti age bakım ürünleri ve diğer tüm cilt bakım ürünleri yer almaktadır.

Benev markası ürün yelpazesine yeni olarak vitamin C-20 serumunu da eklemiştir.  Ürünün etki alanı cildi sıkılaştırma ve canlandırmadır. Serum tüm cilt tipleri için en çok da normal, kuru ve hassas ciltler için uygundur. Ürün C vitamininin en saf ve yağda çözülen formunu içermektedir.  Cildi sıkılaştırırken ve aynı zamanda da cildi ışıldatır.  Benev markasının C-20 serumu yıpranan yaşlı ciltlere ve bu şekilde görünen ciltlere karşı etkisi fazlaca yüksek olan muhteşem ve özel bir üründür. Ürün gözaltı morluklarını azaltmaktadır. Benev ürünleri ve özellikle c-20 serumu ciltteki ton bozukluklarını da düzeltme etkisi bulunmaktadır. Ürünün kullanım şekli 3-4 damla kadar ürünün yüz ve boyun bölgesine uygulanmasından ibarettir. Ürünü bu şekilde sürdükten sonra nemlendirici serum da kullanırsanız ürünün etkisi daha da pekişecektir. Ürününüzü genellikle akşam veya yatmadan önce uygularsanız daha iyi sonuç alacaksınızdır.

Benev ürünleri içerisinde yine fazlaca tercih edilen bir diğer ürün Benev Hyaluronic Hydration Cream’dir. Ürünün etki alanı nemlendirmedir. Normal kuru veya karma bir cildiniz var ise bu ürün tam size özel bir nemlendirme sağlamaktadır. Ürün en çok kuru ciltler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü kuru ciltleri için benzersiz bir içeriğe sahiptir. Benev ürünleri cildinizi rahatlatırken aynı zamanda da pürüzsüzleştirmektedir. Botanikal bitkisel ekstrelerle cildinizi nemlendirerek beslemektedir. Ürünü gerektiği gibi ve düzenli olarak kullanmanızın sonucunda anti-aging etkisi gösterdiği de görülmektedir. Ürünün kullanım şekli günde 3-4 damla kadar masaj şeklinde uygulanmasıdır. Tüm yüzünüze güvenle ve sabah akşam olmak üzere günde iki kere uygulayabilirsiniz. Benev ürünleri cildinizin yapısını düşünerek tamamen cildinize uyumlu ürünler üretmektedir.

https://www.dermoeczanem.com/benev

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.