Bayan Hırka 

Bayanlar arasında kıyafet seçiminde seçenek çok fazladır. Kış ve sonbahar aylarında özellikle çok sık kullanım alanı bulunan bayan hırka modelleri çeşitli renk ve desenlerle birbirinden şık kombinlerin tamamlayıcısı olarak öne çıkar.

25.06.2022
721
Bayan Hırka 

Bayanlar arasında kıyafet seçiminde seçenek çok fazladır. Kış ve sonbahar aylarında özellikle çok sık kullanım alanı bulunan bayan hırka modelleri çeşitli renk ve desenlerle birbirinden şık kombinlerin tamamlayıcısı olarak öne çıkar. Salaş modeller, kısa v yaka modeller gömlek yaka triko hırka çeşitleri ve uzun kemerli gibi hırka çeşitleri kıyafet kombinlerine göre seçilebilir. Etek, pantolon ve tayt gibi parçalarla rahat bir şekilde kullanım alanı bulan hırkalar bayanlar için kurtarıcı kıyafetler arasında yer alır. Son moda tarzlarda özellikle salaş bayan hırka modelleri gençler için rahatlığın adıdır. 

En Tarz Bayan Hırka Kombinleri

Hırka kombini yapmak diğer kıyafetlere göre oldukça kolaydır. Toprak tonlarında, bordo geçişlerle ya da renkli desenlerle birçok hırka modeli çeşitli renk aralığında kıyafetlerle kombin yapılabilir. Triko kumaştan yapılan birçok çeşit hırka modelinde ekstra püskül ve kol detayları gibi özellikler ayrı bir hava katar. Kalın ya da ince triko bayan hırka modellerinde seçenek oldukça fazladır. Birbirinden şık ve farklı renk geçişleriyle bezenmiş bayan hırkalarına https://www.sementa.com/kadin-hirka internet sitesinden ulaşabilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.