Balgam Söktürücü Kürün Hazırlanışı ve Kullanımı

Balgam söktürücü bitkisel kürün hazırlanışı oldukça kolay olup, birkaç dakikanızı alacaktır. orta büyüklükteki 6 – 7 adet keçiboynuzunu küçük parçalara ayırın

11.06.2021
843
Balgam Söktürücü Kürün Hazırlanışı ve Kullanımı

Balgam Söktürücü Kür

Balgamdan şikayetçiyseniz, balgamı sökecek, rahat konuşmanızı ve nefes almanızı sağlayacak Balgam Söktürücü kürü ile bu rahatsızlığınızı kolayca geçirebilirsiniz. Balgamı sökerek boğazı rahatlatacak bitkisel kürün hazırlanışı oldukça kolay olup, doğal yöntemler ile balgamdan kurtulmanızı sağlamaktadır.

Balgam Söktürücü Kürün Hazırlanışı

Balgam söktürücü bitkisel kürün hazırlanışı oldukça kolay olup, birkaç dakikanızı alacaktır. Bunun için yıkadığınız orta büyüklükteki 6 – 7 adet keçiboynuzunu küçük parçalara ayırın. Kaynayan yarım litre suya doğradığınız keçiboynuzlarını atarak, 7 – 8 dakika kaynatın ve daha sonra bir kenara alarak soğumasını bekleyin. Soğuyan karışımı süzerek cam bir şişenin içine aktarın. Bu kürü buzdolabında 3 gün bekletebilirsiniz.

Balgam Söktürücü Kürün Kullanımı

1 çay bardağı keçiboynuzu kürünü her gün sabah kahvaltısında ve akşam yemeğinden hemen önce için. Bu kürü 20 gün boyunca uygulayın. 20 günlük kullanımın ardından 15 gün daha uygulayın. Bu 15 günlük sürede bitkisel kür uygularken 1 çay bardağı keçiboynuzu kürünün içerisine bir çay kaşığı kadar bal ekleyerek için.

Kürü Uygularken Dikkat Etmeniz Gereken Şeyler

  • Kürü uygularken, ballı keçiboynuzu kürü tükettiğiniz 15 gün içerisinde kahvaltıda ayrıca bal tüketmeyin.
  • Keçiboynuzunu her 3 güne bir taze olarak hazırlayarak tüketin. 3 günü geçen kürleri kullanmayın.
  • Keçiboynuzu kürünü ara vermeden uygulayarak kullanın. Ara vermeden keçiboynuzu kürü uyguladığınızda balgam söktürücü etkisi ile balgamdan kurtulduğunuzu gözlemleyeceksiniz.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.